Naši lidé

Samozřejmě Zelená domácnost není a nikdy nebyla jen o Zuzce a Petrovi – majitelích firmy. Zde jsou představeni všichni, kteří pro Zelenou domácnost pracují. Mimochodem - jak a proč vznikla Zelená domácnost si můžete přečíst ZDE.

Petr Dobrý
Jsem asi nejviditelnější tvář Zelené domácnosti, byť po tom zase tak moc netoužím. Bude to tím, že se mnohdy snažím aktivně propagovat pomoc zvířatům na zahradách, balkonech i zdech rodinných domů. A tak jste mě možná viděli v různých médiích zapáleně mluvit o čmelácích, samotářkách, ptácích a taky třeba netopýrech nebo Slepicích v nouzi. V Zelené domácnosti mám na starost prodej a marketing, ale můžete mě občas potkat i v naší prodejně, protože jak je to v menších firmách běžné, občas všichni pomáháme tam, kde je potřeba.

Zuzana Dobrá
Petr, manžel, neustále něco vymýšlí a já jsem ta, která to musí pak řešit papírově a účetně. Ne, že by mě to papírování tak bavilo, ale i to někdo dělat musí. Relax od papírů hledám v přírodě s našimi hafany a na hodinách jógy, které vedu. I mě občas potkáte v prodejně, ale skoro vždy mě uslyšíte v telefonu, když voláte s různými dotazy.

Vítek Dobrý
Studoval jsem přírodovědný gympl a tak je mi zaměření obchodu rodičů samozřejmě sympatické. I proto, když mám čas, ve firmě pomáhám. Jako nejmladší dělám to, co je právě potřeba. Takže se někdy můžeme potkat na prodejně nebo při rozvozu větších objednávek. Taky dělám jazykovou korekturu webu a návodů k výrobkům. Tu prý proto, že si to ze školy ještě dobře pamatuji. Jinak jsem tzv. šotouš, takže ujíždím na vláčcích, tramvajích a dalších prostředích hromadné dopravy. 

Jitka
Studovala jsem ekologii a tak mi samozřejmě záleží na tom, jestli je má práce spojena s ochranou životního prostředí. V Zelené domácnosti mám pocit, že pomáhám dobré věci a zároveň je fajn vidět hmatatelné výsledky celofiremního úsilí. Do kontaktu se mnou můžete přijít hlavně pokud budete mít dotazy na složení přírodní kosmetiky nebo drogerie. 

Markéta
Pracuji v Zelené domácnosti už asi 3 roky a přestože je práce někdy i fyzicky náročnější, pracuji zde ráda. Filozofie a styl obchodu je pro mě smysluplná a přispívám tak alespoň trochu k dobru této planety. Mám ráda přírodu a zde mám pocit, že se práce s přírodou snoubí. Setkáte se se mnou na prodejně, kde mám na starost přímý prodej, péči o prodejnu a balení zásilek. Když mám volno, tak se věnuji svojí zahradě a našim domácím zvířatům.

Jana
Spolu s Markétou pracuji v pražské prodejně již více než 3 roky. Před tím jsem byla dlouhá léta doma s dětmi a tak je to pro mě příjemná změna, byť dojíždím poměrně z daleka. Ale líbí se mi týmový duch a přátelské vztahy v Zelené domácnosti, tak to si člověk i rád popojede. Doma se ráda věnuji péči o zahrádu, naší kočičí smečku a samozřejmě také o rodinu.

Jirka
S Petrem a Zuzkou se známe řadu let. Bydlíme ve stejné vesnici. Mám rád zahradu a zvířata na ní a tak když jsem dostal nabídku pomáhat ve firemním skladu, kde (díky své vrozené šikovnosti) montuji a kompletuji české výrobky a polepuji zboží všemožnými etiketami, jak to vyžaduje zákon, dlouho jsem neváhal. Taky udržuji ve skladu pořádek, což je někdy dost velká práce.... Ale práce mě baví. Ve volném čase se s manželkou věnujeme velebení našeho domu a hlavně zahrady a taky rozmazlujeme našeho psa z útulku a kočku nalezence.

                   
zpátky nahoru