100% ekologická elektřina Zelené domácnosti

Tento projekt jsem si vysnil již před několika lety. Chtěl jsem našim zákazníkům nabídnout k odběru elektřinu 100% z obnovitelných zdrojů ve spolupráci s Nano Green, která jediná na českém trhu obchoduje výhradně s elektřinou z obnovitelných zdrojů. Nebylo to jen tak, vše dotáhnout, ale podařilo se. A dokonce s přidanou hodnotou, protože z každé odebrané MW z tarifu Zelená domácnost u Nano Green poputuje 100 Kč vč. DPH do nadačního fondu našeho obchodu. Jde tedy o tarif, který pomáhá hned dvakrát. Tarif má název Zelená domácnost, ale není určen jen pro domácnosti, ale i firmy, města, obce…

Díky unikátní spolupráci Zelené domácnosti a Nano Green neplatíte ani o korunu více, než při odběru běžného tarifu od Nano Green a přesto z každého vámi odebraného MW bude poukázáno 100 Kč vč. DPH na podporu neziskových projektů přes Nadační fond našeho obchodu.

Více o tarifu i firmě Nano Green zde v linku.

Věříme, že vás možnost pomáhat přirodě odběrem zelené energie a současně přispívat na ekologické projekty, aniž by vás to stálo peníze navíc, zaujme.

Petr Dobrý Zelená domácnost