Způsoby dopravy a platby:

1. Česká pošta - Balík Na poštu, Balík Do ruky

Balík Do ruky     

Doručení balíku na uvedenou adresu následující pracovní den po podání. Česká pošta Vás informuje o doručení zásilky prostřednictvím SMS nebo e-mailem již v den podání.

Pokud vás doručovatel nezastihne, zanechá ve vaší schránce oznámení o uložení zásilky na vaší dodací poště (kontakt najdete na lístečku). Tam na vás balík počká 7 kalendářních dnů, než bude odeslán zpět k nám. Můžete ale poštu požádat o opakované doručení zásilky v určitý den, nebo o prodloužení úložní doby.

Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit termín a místo doručení zásilky dle svých potřeb.


Balík Na poštu    

Vyberete si kteroukoli z 2600 pošt po celé ČR. Balík Na poštu tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den. Služba je praktická v situacích, kdy nejste k zastižení na jednom místě nebo v pracovní době nemůžete balík převzít. Česká pošta vás SMS zprávou nebo e-mailem bude informovat o doručování již v den podání balíku a znova ve chvíli uložení balíku na poště

Na www.ceskaposta.cz/zmenadispozice si můžete v den odeslání změnit poštu, kde si chcete zásilku vyzvednout.
 

Balík Do Balíkovny

Vyberete si ze seznamu možných pošt po celé ČR. Balík Do Balíkovny tam pro Vás bude připraven k vyzvednutí již následující pracovní den. Balíkovny jsou výdejní místa, kde si vyzvednete cenově nejdostupnější balík od České pošty a je ideální pro zaslání vaší zásilky z e-shopu. Balíkovny naleznete na poštách nebo u našich externích partnerů po celé České republice Vyzvednutí vaši zásilky je jednoduché, stačí jen kód. V případě Balíkovny na poště vám vydáme balík i oproti dokladu totožnosti
 

2. PPL

Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin, následující pracovní den po podání zásilky.

Datum, adresu doručení nebo večerní doručení můžete změnit dle Vašich potřeb prostřednictvím webu www.pplbalik.cz.

V den doručení bude na vámi uvedené telefonní číslo prostřednictvím SMS zaslána informace s orientačním časem doručení v rozmezí dvou hodin.

Jestliže doručení není úspěšné ani v případě druhého pokusu, bude Vaše zásilka uložena na příslušném depu po dobu 7 dní.


3. Zásilkovna    

Své zboží si můžete osobně vyzvednout na desítkách výdejních míst Zásilkovny po celé České republice a na Slovensku. Tuto službu lze využít pouze pro objednávky do 5 kg váhy vč. obalu. Nad tento limit můžete využít způsob dopravy prostřednictvím České pošty, nebo PPL.

Výdejní místo, na které bude Vaše zásilky odeslána si vyberete v košíku při výběru způsobu doručení. Po předání zásilky přepravě, odešle Zásilkovna  na Váš email číslo zásilky, pod kterým můžete svůj balíček sledovat online. Po doručení zásilky na vámi zvolené výdejní místo vám Zásilkovna pošle další SMS a e-mail s heslem. Od této chvíle si svůj balíček můžete vyzvednout kdykoliv v otvírací době vybrané pobočky. Zásilku může vyzvednout kdokoliv, komu předáte heslo. Balíček je na výdejním místě uložen po dobu 7 dní.

4. Osobní odběr

Objednané zboží je možné vyzvednout bez poplatku na těchto místech:

1) V naší prodejně Branická 66, Praha 4 – Braník. O připravení vaší objednávky k vyzvednutí vás informujeme e-mailem. Více o naší prodejně včetně informací o otevírací době naleznete ZDE.

Platba při osobním odběru na prodejně je možná převodem předem, v hotovosti i platební kartou.

Při platbě kartou musíme bohužel ponížit náš příspěvek neziskovým organizacím. Pokud tedy nechcete podporovat bohaté banky, ale ochranu přírody, plaťte u nás, pokud možno, v hotovosti.

2) V naší expedici na adrese Inreko spol. s r.o. - Zelená domácnost, E21PARK, Hrusická 345, Mirošovice, 251 66 - každý všední den od 9 do 15 hodin. Upozornění: osobní odběr na tomto výdejním místě je možný pouze při platbě převodem předem.


Osobní odběr v naší prodejně a expedici je vždy bez jakýchkoliv dodatečných poplatků.

5. GLS

Spolehlivá dopravní společnost. Doručení balíků v celé České republice do 24 hodin. Zásilka Vám bude standardně doručována v rozmezí od 8 do 18 hodin, následující pracovní den po podání zásilky. Sledovat zásilku můžete ZDE.


 

Ceny dopravy:

Česká pošta – cena dopravy po ČR

Doručení 1 balíku zásilky uhrazené bankovním převodem: 109 Kč

Balík Do Balíkovny: od 55 Kč

Při objednávce nad 1800 Kč je v rámci České republiky doprava ZDARMA

Příplatek za dobírku: 29 Kč

Česká pošta – cena dopravy na SLOVENSKO

Doručení 1 balíku zásilky uhrazené bankovním převodem dle váhy od 315 Kč

Příplatek za dobírku: 29 Kč

PPL  - cena dopravy po ČR

Doručení 1 balíku zásilky uhrazené bankovním převodem: 119 Kč

Při objednávce nad 1800 Kč je v rámci České republiky doprava ZDARMA

Příplatek za dobírku: 29 Kč

PPL – cena dopravy pro Slovensko

Doručení 1 balíku zásilky uhrazené bankovním převodem: 260 Kč

Příplatek za dobírku: 29 Kč

Zásilkovna – cena dopravy po ČR, (jen balíky do 5kg váhy)

Vyzvednutí zásilky uhrazené bankovním převodem: 59 Kč

Při objednávce nad 1800 Kč je v rámci České republiky doprava ZDARMA

Příplatek za vyzvednutí zásilky na dobírku:  29 Kč

Zásilkovna - cena dopravy na Slovensko, (jen balíky do 5 kg váhy)

Doručení zásilky uhrazené bankovním převodem: 85 Kč

Příplatek za dobírku: 29 Kč

GLS

Doručení 1 balíku zásilky uhrazené bankovním převodem: 119 Kč


Osobní odběr v naší pražské prodejně: ZDARMA

 

Způsoby platby:

Dobírka: nejjednodušší a nejrychlejší způsob úhrady. Hotovostní platba při předání zásilky doručovatelem České pošty nebo řidičem PPL

Převodem předem: na Váš e-mail budou zaslány podklady pro platbu bankovním převodem. Zásilka se expeduje ihned po připsání částky na náš účet.

Hotově: při osobním vyzvednutí zboží na prodejně a při vyzvednutí zásilky na výdejním místě Zásilkovny.

Platba platební kartou: při osobním vyzvednutí zboží na prodejně, někdy i PPL (ne každý doručovatel tuto službu zatím nabízí).

Platební bránou GoPay: z našeho eshopu budete přesměrováni na platební bránu pro platbu online.