Úvodní stránka  »  Naše prodejna

Naše prodejna

Sídlíme v Braníku – Branická 98. Důvodem je dobrá dopravní dostupnost MHD, pohodlné parkování, prostory v přízemí a také zeleň kolem.

Prodejna slouží hlavně jako výdejna vašich objednávek na internetu, pokud při nákupu zvolíte osobní odběr. Tato možnost u nás není, na rozdíl od jiných internetových obchodů, nijak zpoplatněna. My se totiž s našimi zákazníky potkáváme rádi.

Je zde možné nakoupit i bez předchozí objednávky.

Pravidelná otvírací doba:

Pondělí9 – 18 hodin
Úterý9 – 18 hodin
Středa9 – 18 hodin
Čtvrtek9 – 18 hodin
Pátek12 – 18 hodin


Před vánoci máme otevřeno i v sobotu:
02.12.10 – 16 hodin
09.12.10 – 16 hodin
16.12.10 – 16 hodin


Otvírací doba mezi svátky:
27.12. (středa)9 – 18 hodin
28.12. (čtvrtek)zavřeno
29.12. (pátek)zavřeno


Mimo tyto termíny býváme také, ale nepravidelně. Je potřeba se předem telefonicky dohodnout (tel. 602 941 871 Zuzana). Rádi vám vyjdeme vstříc, jen prosím pochopte, že nejsme hypermarket. Nemůžeme zde tedy být od rána do večera a o víkendech. Mimo otvírací dobu obchodu pracujeme v kancelářích umístěných mimo Prahu.

U obchodu je možno dobře zaparkovat auto i kolo (to lze zamknout).

Upozornění: Při platbě platební kartou musíme bohužel o 2%, které platíme bance z vámi hrazené částky, ponížit náš 5% příspěvek neziskovým organizacím.Pokud tedy nechcete podporovat bohaté banky, ale ochranu přírody, plaťte u nás, pokud možno, v hotovosti.
Děkujeme.

Jsme zapojeni v systému EET „Podle zákona o evidenci tržeb jsme povinni vystavit kupujícímu v naší provozovně účtenku. Zároveň jsme povinní zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.“ Ekologicky smýšlející zákazníky upozorňujeme, že jsme povinni účtenku v naší provozovně vytisknout i pokud vám (stejně jako nám) to připadá jako zbytečné plýtvání přírodními zdroji (papírem) a účtenku nechcete. Tiskneme na recyklovaný papír, který můžete dále recyklovat. Pokud účtenku odmítnete, projde u nás skartací a pak jí využijeme jako vycpávku zásilek zákazníkům.

Vážení zákazníci, z důvodu technické závady došlo v termínu 24.7. – 31.8. k částečnému výpadku EET u plateb na naší vzorkovně. Závada již byla odstraněna a chybějící data doposlána na daňovou správu. Máte-li prodejní doklad, který neobsahuje údaje účtenky spadající do EET (na dokladu chybí FIK kód, režim EET atd.), prosím dejte nám zprávu, doklad pošleme ještě jednou, se všemi náležitostmi.

Jak se k nám dostanete:

MHD

Od stanice metra C Budějovická busem 170 – cesta busem trvá cca 8 minut - vystoupíte na autobusové zastávce Vlnitá a dále cca 80 m pěšky Branickou ulicí.
Od stanice metra B Smíchovské nádraží busem 196,197 – cesta busem trvá cca 5 minut - vystoupíte na autobusové zastávce Branické náměstí a dále cca 250 m pěšky do mírného kopce Branickou ulicí. Je také možné přesednout na bus 170 a vystoupit na stanici Vlnitá, která je 20 m od obchodu.

Na kole

Před provozovnou lze kolo snadno zaparkovat i zamknout, případně lze zaparkovat kolo v domě.

Autem

V okolí prodejny se dobře parkuje. V Branické ulici je povoleno parkování přímo na chodníku.

mapa