Aromatická látka pro odpuzování kun, psů a koček 150 ml

Vyrobeno v EU Pomoc zvířatům kolem nás

K ochraně ptáků, ale i aut a motorů – působí cca 5 – 7 dní.

459  včetně DPH

Kód: 425/3

Datum dodání: Na dotaz

  • Tento aromatický repelent se úspěšně používá již mnoho let k odpuzování kun, koček a psů od míst, na která jej naneseme.
  •  Kuny, psi a kočky jsou odpuzováni zápachem.
  •  Repelent pomáhá předcházet škodám způsobeným kunami, např. na autodílech v garážích a v motorech při parkování.
  •  Také výborně chrání hnízda, budky a stromové dutiny a v nich hnízdící ptáky před útokem predátorů. Ptákům tento pach nevadí.
Použití: Lze použít v místech, jako jsou půdy, motory, přístřešky, ptačí budky a hnízda. Doporučuje se kapalinu aplikovat v malém množství do savého materiálu, jako je měkké dřevo, nebo na kousky jílu nebo cihel. Zde dochází k pomalému odpařování. Nepoužívejte na lak a další citlivé leštěné povrchy nebo plasty, může je to poškodit. Pokud si nejste jisti, zkuste nejprve na malých plochách, které nejsou viditelné.V krytých prostorách, při aplikaci jen velmi malého množství, působí po dobu přibližně 5 až 7 dní. Aplikace na vlhké předměty dočasně posílí zápach, ale následně způsobí, že efekt zmizí mnohem rychleji. Nedoporučuje se používání v uzavřených obytných prostorech. Aplikuje se velmi malé množství, proto sprej vydrží velmi dlouho.


Specifikace:

  • 150 ml
  • Vyrobeno z biocidů, používat s opatrností, nevyhazovat do vody, důkladně mýt ruce, pozor na oči.
  • Chraňte před dětmi. Může být zdraví škodlivý při vdechování, požití nebo styku s pokožkou. Používejte proto při manipulaci rukavice a ochranné brýle.

Schwegler

Německá firma Schwegler byla založena již před 60 lety. Dnes má několik desítek zaměstnanců. Ve spolupráci s vědci a ochranářskými organizacemi se věnuje vývoji a výrobě výrobků sloužící k ochraně ptáků, netopýrů, hmyzu, drobným savců… Jejich patentovaná směs dřevěných pilin, cementu a dalších přírodních pojiv umožňuje výrobu unikátních výrobků s vynikajícími užitnými vlastnostmi. Poctivá práce zaměstnanců Schwegler a nadšení proto, co dělají, způsobilo, že dnes lze bez rozpaků označit portfolio jejich výrobků jako to nejlepší pro zvířata kolem nás. To ostatně potvrzují i doporučení mnoha odborných ornitologických organizací z celé Evropy. Po celé Evropě můžeme dnes najít miliony budek Schwegler.

Vaše dotazy

Zpráva