Aviváž s levandulovou silicí 5 l

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Aviváž s jemnou levandulovou vůní.

Objem ml: 5000

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

749 Kč včetně DPH

Kód: 12000

Hmotnost: 5,30 kg

Dostupnost: Skladem

  • Pro zjemnění prádla
  • Odstraňuje statickou elektřinu ze syntetického prádla
  • S vůní levandule
Aviváž se používá zejména k odstranění statické elektřiny ze syntetického textilu. Aviváž obalí vlákna textilu podobně jako například kondicionér vlasy. Tím prádlo zbaví statického náboje a na omak jej zjemní. Díky tomu, že aviváž na prádle zůstává, drží v něm vůni.

Aviváž obecně nepatří na ručníky, ložní prádlo, spodní prádlo, kojenecký textil nebo funkční sportovní oblečení. Tím, že obaluje vlákna textilu a zůstává na oblečení, výrazně snižuje jeho savost a prodyšnost. Obsahuje vonný tenzid (u konvenčních aviváží se používá syntetický parfém), který může způsobovat problémy alergikům a ekzematikům. Těmto doporučujeme namísto aviváže používat Tierra Verde Máchadlo.
 

Specifikace:

  • Složení: 5 - 15 % kationické tenzidy; < 5 % levandulová silice
  • Balení: 5000 ml
  • Vyrobeno v ČR

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky