Bambusové brčko Not just bamboo

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Bambusové brčko ručně vyrobené rodinnými komunitami ve Vietnamu.

46  včetně DPH

Kód: NJBB

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno ručně v malých vietnamských vesnicích
  • Z přírodního a udržitelného zdroje
  • Z jednoho kusu bambusu
  • Bezpečné na studené i teplé tekutiny
  • Délka cca 20 cm
  • Bez obsahu ftalátu, BPA a dalších škodlivých látek
Bambusové brčko Not just bamboo je vyrobeno z jednoho kusu bambusu, a to přímo v místě, kde se pěstuje. Každé brčko je tak unikátní a jeho šířka může variovat. Brčko lze používat na studené i teplé nápoje. Výrobce doporučuje pouze ruční mytí pro co nejdelší životnost výrobku.

Bambus je šetrně pěstován ve velkých bambusových lesích místních rodinných komunit ve Vietnamu, kde je také dále zpracováván. Bambus je záměrně vybírán kvůli svým nepřekonatelným vlastnostem - roste neuvěřitelně rychle a to bez používání jakýchkoliv hnojiv nebo pesticidů. Bambus, který je používán pro výrobu Not just bamboo, roste cca 3-5 let a je sbírán ručně bez použití strojové techniky, která by vypouštěla emise CO2 nebo další znečišťující látky. Bambus má navíc schopnost pohlcovat CO2, a to efektivněji než pomalu rostoucí stromy.
 
Zaměstnanci firmy Not just bamboo jsou spravedlivě odměňováni a mají důstojné pracovní podmínky s garantovanou pracovní dobou. Snaží se tak o zachování tradičních vietnamských komunit. Vesnice čítají od 20 do 200 rodin a každá z rodin ovládá různé techniky ruční výroby, kterou si předávají z generace na generaci.
 
Produkty Not just bamboo kombinují moderní dánské návrhy s tradiční asijskou kulturou. Firma spolupracuje s dánskou designovou a architektonickou společností a spojuje jednoduché designové návrhy a funkčnost.
 

Specifikace:

  • Obsah: Samostatné brčko bez kartáčku
  • Délka: cca 20 cm
  • Průměr: rozmezí od 0,6 do 1,5 cm
  • Každé brčko je unikátní

Not just bamboo

Not just bamboo je maldá dánská firma, která spojuje skandinávský design, udržitelnost a podporu místních rodinných komunit ve Vietnamu.

Výsledkem je lahev z jednoho kusu bambusu - ten je šetrně pěstován ve velkých bambusových lesech místních rodinných komunit ve Vietnamu, kde je také dále zpracováván. Bambus je záměrně vybírán kvůli svým nepřekonatelným vlastnostem - roste neuvěřitelně rychle a to bez používání jakýchkoliv hnojiv nebo pesticidů. Bambus, který je používán pro výrobku lahví Not just bamboo roste cca 3-5 let a je sbírán ručně, bez použití strojové techniky, která by vypouštěla emise CO2 nebo další znečišťující látky. Bambus má navíc schopnost pohlcovat CO2 a to efektivněji, než pomalu rostoucí stromy
 
Zaměstnanci firmy Not just bamboo jsou spravedlivě odměňováni a mají důstojné pracovní podmínky s garantovanou pracovní dobou. Snaží se tak o zachování tradičních vietnamských komunit. Vesnice čítají od 20 do 200 rodin a každá z rodin ovládá různé techniky ruční výroby, kterou si předávají z generace na generaci.
 
Lahev Not just bamboo kombinuje moderní dánské návrhy s tradiční asijskou kulturou. Spolupracuje s dánskou designovou a architektonickou společností a spojuje jednoduché designové návrhy a funkčnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky