Bathmatic - houbička na čištění koupelen EcoForce

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v EU

Houbička na čištění koupelen Ecoforce pro snadné mytí koupelen a sprchových koutů.

50 Kč včetně DPH

Běžná cena: 79 Kč,
Ušetříte 29 Kč (37 %)

Kód: EXP-BM-RF12D-10

Hmotnost: 0,02 Kg

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Pro mytí koupelen a sprchových koutů
  • Vyrobeno min. z 50% recyklovaného plastu
  • S jemnou drátěnkou i pro citlivé povrchy
  • Houbička má z jedné strany prostor pro případné nasazení na násadu
Pro mytí umyvadel a snadno dostupných míst můžete použít pouze houbičku bez násady. Tvar houbičky vám umožní dobře umýt i obtížně dostupné rohy.

Náhradní houbička na násadu Bathmatic má z jedné strany jemnou drátěnku, která dobře čistí ale neškrábe ani velmi jemné povrchy. Z druhé strany je umělá jelenice. Lze využít s jakýmkoliv čistícím prostředkem na koupelny a dlažbu. Houbička je velmi trvanlivá.

Houbičky EcoForce se vyrábějí ze zbytků pěny, které vznikají v různých výrobních provozech a jsou obvykle vyhazovány na skládky. Tyto zbytky jsou rozemlety a pak jsou teplem a tlakem spojeny dohromady. Následuje přidání drátěnky a velmi savé houbičky EcoForce jsou připraveny na cestu třeba právě do vaší koupelny.


Specifikace:

  • 1 ks houbičky
  • Rozměry: cca 12 x 7 x 4,5 cm
  • Obal z recyklovaného papíru
  • Z min. 50% recyklovaného materiálu

Ecoforce

Ecoforce je malá rodinná anglická firma. Sídlí v anglickém Wellingborough. Soustředí se na výrobu a distribuci výrobků z materiálů, které by jinak skončily na skládce, případně využívá nevyužitelný odpad z jiných výrob. Z toho všeho dokáže vyrobit výrobky nejen ekologické, ale i plně funkční. Jsou využitelné v kuchyni, ale i při úklidu v celé domácnosti nebo třeba při grilování. Jejich výrobky jsou také originální a inovativní. Lidé z Ecoforce a jejich výrobky dokazují, že ekologické výrobky nemusí být drahé s nižšími užitnými vlastnostmi. U výrobků Ecoforce je to totiž právě naopak. Více o firmě na www.ecoforce.co.uk

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky