Berušky a zlatoočka - dům typ 2016

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

I pro včelky samotářky.

560  včetně DPH

Kód: LBT3

Dostupnost: Skladem

  • Originální domek pro rozmnožování i zimní úkryt berušek (slunéčka), zlatooček a včelek samotářek
  • Naplněný domeček jim zajistí perfektní zimní úkryt i letní útočiště
  • Dutinky slouží jako úkryt pro rozmnožování včelek samotářek
  • Přírodní domek je vyroben z kvalitního FSC dřeva
Berušky a zlatoočky jsou velcí jedlíci mšic. Přilákáním tohoto hmyzu do zahrady snížíte potřebu používání škodlivých chemických postřiků proti mšicím. Víte, že jedna beruška sní za svůj život více než 4000 mšic?
K jejich přilákání pomůže naplnění domku suchou trávou (berušky a ostatní hmyz) a kůrou (zlatoočky). Naplnění je velmi snadné, jen otevřete střechu.K nalákání slunéček a zlatooček můžete použít potravy a lákadla z naší nabídky.

Doporučené umístění: Domek umístěte na slunné a suché místo. Pro snadné pozorování včelek doporučujeme umístit domek tam, kde se často pohybujete.

Tento domek běžně využívají: berušky, zlatoočky, včelky samotářky, případně škvoři
 

 Specifikace:

  • Rozměr (v x š x d): 238 x 140 x 128 mm
  • váha: 0,5 kg
  • Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům, má FSC podporu největších environmentálních organizací.
     

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva