Čistič ovoce a zeleniny Eco Max 710 ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Bez živočišných složek Při výrobě byly použity obnovitelné zdroje energie Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Vyrobeno na rostlinné bázi.

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

99  včetně DPH

Kód: ecomaxovoce

Dostupnost: Skladem

  • Odstraňuje chemikálie, bakterie, pesticidy nebo vosk z povrchu ovoce a zeleniny
  • Bez chutě a vůně
  • Bez živočišných složek
  • Vyrobeno díky obnovitelným zdrojům energie
  • Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Odstraňte snadno špínu, chemikálie, bakterie, pesticidy, těžké kovy a mastný vosk z povrchu ovoce a zeleniny s tímto skvělým přírodním a netoxickým výrobkem. Je bez chutě a vůně.

Snadno se opláchne, nezanechává zbytky. Pokud myjeme zeleninu a ovoce pouze vodou zůstává na nich vosk, který je aplikován při chemických postřicích proti jejich splachování deštěm.

Ideální také na mytí rukou, kuchyňských prkýnek a dalších výrobků před a po přípravě jídla.

Použití: Čištěný povrch lehce nastříkáme přípravkem a opláchneme čistou vodou. Při mytí salátu nastříkáme přípravek přímo na salát a vypláchneme v misce s vodou. Poté necháme oschnout. Při používání tohoto výrobku není nutné ovoce ani zeleninu předem namáčet ani opakovaně oplachovat. Při čistění velmi špinavé zeleniny (brambory) kombinujte s kartáčem na zeleninu nebo houbičkou.

Vyrobeno na rostlinné bázi. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahuje fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívají obnovitelné zdroje energie.


Uchovávejte mimo dosah dětí.
 


Specifikace:

  • Složení: Water, <5% Non-ionic Surfactant (Decyl Glucoside), Citric Acid, Potassium Sorbate and Sodium Benzoate
  • Objem: 710 ml

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky