Čistič skvrn a zápachu PET Isokor Cleanee 500ml s rozprašovačem

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek Minimalizace odpadu Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Odstraňovač skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích vyrobený z čistě přírodních látek.

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Země původu: Český výrobek

119 Kč včetně DPH

Kód: isokorpet

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno z přírodních látek, výtažků rostlin a přírodních olejů
  • Rozložitelný
  • Šetrný a bezpečný k pokožce i přírodě
  • Netestováno na zvířatech
  • Neobsahuje SLS, SLES, barviva, pěnidla, aromata
CLEANEE ECO Pet hygienický odstraňovač skvrn a zápachu po domácích mazlíčcích je hygienický čisticí prostředek složený z čistě přírodních látek, výtažků z rostlin a přírodních olejů. Je unikátní svým antimikrobiálním a silným antioxidačním účinkem i skvělými čisticími schopnostmi. Biodegradovatelný, šetrný a bezpečný k pokožce a přírodě, netestovaný na zvířatech.

Na jaké povrchy CLEANEE ECO Pet použít?
Přípravek si skvěle poradí s nežádoucí špínou, zápachem a odolnými zaschlými skvrnami po domácích zvířatech. Je speciálně určen na nečistoty biologického původu - bláto, sliny, krev a jiné pigmentové, těžko odstranitelné skvrny. Účinně eliminuje nežádoucí živočišný zápach. Vzhledem k čistě přírodnímu složení, jej lze aplikovat i přímo na srst. Přípravek obsahuje přírodní saponiny a tenzidy, čímž kromě čisticích schopností dosahuje vysoké a dlouhodobé účinnosti při odstraňování bílkovinného zamoření. Na ošetřených plochách vytváří mikrofilm chránící před mikrobiální kontaminací.

Jak CLEANEE ECO Pet používat?
Před použitím protřepejte. Odstraňte volné nečistoty z povrchu, poté aplikujte na znečištěný povrch a nechte chvíli působit. Místo vytřete hadříkem, kartáčkem či papírovou utěrkou, případně posléze vyperte v pračce. V případě potřeby postup opakujte.

Jaké je složení CLEANEE ECO Pet?
Voda, lněný olej, kokosový olej, olivový olej, konopný olej, kyselina askorbová, BIO mořská sůl, levandulový olej, olej z máty peprné. Neobsahuje žádné známé nebezpečné nebo karcinogenní látky. Neobsahuje umělá barviva, pěnidla (SLS nebo SLES) ani aromata.

Je použití CLEANEE ECO Pet bezpečné?
V případě zasažení očí vymývejte čistou vodou 3–5 minut. Uchovávejte mimo dosah dětí.

Jak CLEANEE ECO Pet skladovat?
Uchovávejte v původních obalech, při teplotách 15-30°C. Nevystavujte přímému slunečnímu záření, chraňte před mrazem. Produkt má 100% přírodní složení, a proto může pod vlivem teploty měnit konzistenci a barvu, nemá to však vliv na jeho vlastnosti. Použitelné po dobu 6 měsíců od první aplikace.


Specifikace

  • Objem: 500ml
  • S rozprašovačem
  • Vyrobeno V ČR

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky