Cube line – domek pro berušky a zlatoočka

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Opakovaně použitelný výrobek Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Domek pro bezpečný úkryt a rozmnožování berušek, zlatooček a dalšího užitečného hmyzu.

Země původu: Český výrobek

489  včetně DPH

Běžná cena: 569 Kč,
Ušetříte 80 Kč (14 %)

Kód: Cubeber

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Doprodej
  • Bezpečný úkryt pro berušky, zlatoočka, škvory a další užitečný hmyz
  • Významná pomoc při opylování zahrad a při ochraně před škůdci rostlin
  • K umístění na zem - doporučujeme dokoupit nožičky
  • K připevnění na stěnu - doporučujeme dokoupit úchyt z recyklovaného plastu
Podle náplně, kterou do domku vložíte, se vám uvnitř ubytují různé druhy hmyzu. Při naplnění senem nebo slámou jej nejčastěji využijí berušky (slunéčka) a škvoři. S vložením kousků kůry vytvoříte optimální prostor pro zlatoočky, ale také škvory nebo pavouky. Při vkládání zvolené náplně (není součástí výrobku) je nutné odšroubovat 2 vruty a odejmout záda domku. Po naplnění je vrátíme zpět.

Možní hmyzí obyvatelé a jejich význam pro zdravou přírodní zahradu: berušky (slunéčka) - jejich larvy jsou velkými jedlíky mšic, stejně jako nočním životem žijící zlatoočka a škvoři. Pavouci díky svým pavučinám dokáží odchytat spoustu obtížného hmyzu. Více na www.zivotnazahrade.cz

Tento domek využívají: slunéčka, zlatoočky, škvoři, pavouci…
Optimální umístění: slunné a teplé místo, chráněné před studeným větrem. Pro delší životnost dřevěných nožiček domku je umístěte na vyvýšené místo, aby nestály ve vlhku. Při umístění ve školce nebo škole a vyšší sestavě několika domků, doporučujeme věž zajistit před poražením.
Upozornění: Střecha a nožičky nejsou součástí výrobku. Můžete je dokoupit dle potřeby, pokud bude domek umístěn jednotlivě (nožičky i střecha) nebo jako nejnižší (nožičky), nebo naopak nejvyšší část sestavy domků (střecha).

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.Specifikace:

  • Vyrobeno v ČR
  • Rozměry: každý domek ve tvaru krychle (bez střechy a nožiček) cca 20 x 20 x 20 cm
  • Střecha je vyrobena z recyklovaného plastu (není součástí výrobku), lze dokoupit samostatně, stejně tak i nožičky.
  • Každý domek je vyroben z masivního dřeva o síle 2 cm (vícevrstvé desky AGROP), které zajišťuje dostatečnou tepelnou izolaci pro živočichy uvnitř domku.

Zelená domácnost

To jsme my. Nejsme prioritně výrobní firma, ale někdy to nevydržíme :-) a vyvineme si vlastní výrobky. Na vývoji spolupracujeme velmi často s odborníky z ekologických organizací. Vyrábíme výhradně u malých českých a moravských výrobců. Pokud je to možné i z lokálních surovin. 

Soubory

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky