Dezinfekce na omyvatelné povrchy s citronovou a levandulovou silicí 750ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Likviduje bakterie, viry i plísně.

199 Kč včetně DPH

Kód: 01450

Hmotnost: 0,85 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Likviduje bakterie, viry i plísně
  • Na všechny pevné omyvatelné povrchy v domácnosti
  • S vůní citronové a levandulové silice
Likviduje bakterie, viry i plísně. Kapalná dezinfekce z ekologických surovin na bázi rostlinného alkoholu (614 g/kg ethanol, biocid typ PT2). Na všechny pevné omyvatelné povrchy v domácnosti (kuchyně, koupelna, WC). S vůní bio citronové a levandulové silice.

Biologicky zcela odbouratelný dezinfekční prostředek, který na rozdíl od konvenčních přípravků neobsahuje chlór ani jiné problematické chemické složky. Účinnou látkou je koncentrovaný etanol, který se po aplikaci vypaří, nezanechává nežádoucí stopy a nepůsobí žíravě ani korozivně. Díky tomu je prostředek vhodný na všechny pevné povrchy, i pro domácnosti s malými dětmi a zvířecími miláčky.

K dezinfekci všech omyvatelných povrchů (kuchyně, jídelna, koupelna, WC). Ničí bakterie, viry a plísně. Testováno akreditovanou laboratoří.
 

Specifikace:

  • Složení: 65 % ethanol, levandulová a citronová silice v bio kvalitě, linalool, limonen
  • Balení: 750 ml
  • Vyrobeno v ČR

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky