Dřevěná aportovací hračka pro psy - beruška

Vyrobeno v ČR Opakovaně použitelný výrobek Pomoc zvířatům kolem nás

Vysoce odolná hračka z jasanového dřeva.

Země původu: Český výrobek

319 Kč včetně DPH

Kód: aportberuska

Hmotnost: 0,80 kg

Dostupnost: Skladem

  • Z vysoce odolného a pružného jasanového dřeva
  • Z odolného bavlněného lana
  • Vyrobeno v chráněné dílně

Sice nemá sedm teček, ale váš pes si s ní užije spoustu zábavy.

Vyrobeno z truhlářem pečlivě opracovaného jasanové dřeva, které je napuštěné lněným olejem pro lepší kvalitu, aby se zatáhlo a nevznikaly tak ostré třísky.
Jasanové dřevo je známé pro svou houževnatost a vysokou odolnost v ohybu. 100% bavlněné české lano, které pejskovi dobře poslouží k dentální hygieně.


Specifikace:

  • Materiál: jasanové dřevo a bavlněné lano
  • Vyrobeno v ČR v chráněné dílně

Filipa s.r.o.

Firma Filipa, s.r.o. je významným zaměstnavatelem osob se zdravotním postižením či znevýhodněním. V současnosti zaměstnává přes 600 zaměstnanců s různými druhy hendikepu, kteří pracují na provozech po celé České republice. Jednou z novinek firmy Filipa se stal i provoz v Lázních Bělohrad, kde se zrodil nový projekt FilipaPET.
Byli to právě zaměstnanci firmy, kteří přišli s nápadem vyrábět obojky, vodítka a hračky pro vaše domácí mazlíčky. Díky jejich kuráží a cílevědomosti mohl být tento nápad zrealizován. Veškeré výrobky jsou ručně dělané a navržené zaměstnanci. Každý kus je kvalitní originál, do kterého je vložena poctivost a nadšení. !
Zakoupením výrobků Filipa tak uděláte nejen radost sobě a vašim mazlíčkům, ale navíc podpoříte i neskutečně krásnou věc!

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky