Drink it Čičmany Modré 500 ml

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v ČR Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Česká lahev z borosilikátového skla s neoprenovým obalem v ceně.

629 Kč včetně DPH

Kód: DCICMANMODRA500

Hmotnost: 0,41 kg

Dostupnost: Skladem

  • Vyrobeno z lehkého a odolného borosilikátového skla
  • Česká výroba
  • S dřevěným víčkem a dokonale těsnícím závitem
  • S izolujícím neoprenem s ouškem pro zavěšení na karabinu
  • Bez obsahu ftalátů nebo olova
  • Lze mýt v myčce
Lahve Drink it byly speciálně vyvinuty na pití kohoutkové vody i jiných nápojů, které lze nosit všude s sebou. Jsou vyrobeny v ČR a české a moravské ruce se nezapřou. Smyslem je ekologické používání opakovaně použitelných, zdravotně nezávadných lahví na úkor jednorázových PETek. Drink it lahve jsou české úplně celé. Lahev z borosilikátového skla, obal z neoprenu, design i praktické dřevěné víčko se závitem, to vše vzniká v malé české firmě a české sklárně.

Skleněná lahev na vodu je vyrobena ze silnějšího borosilikátového skla, které je odolnější proti rozbití než běžné sklo. Navíc tělo lahve dobře chrání před rozbitím i atraktivní neoprenový obal ve vámi zvoleném designu. Dřevěné víčko, s vnitřkem ze zdravotně nezávadného testovaného plastu na závit, dokonale těsní. Takové zavírání mohou dobře využívat i děti, bez rizika vylití nápoje do tašky. 

Voda ve skleněné lahvi nechytá žádné pachy a vůně. Sklo je transparentní. Lahev má leptaný nápis Drink it a můžete ji použít i jako designovou karafu na stůl v práci nebo doma. Silný neoprenový obal velmi dobře izoluje, což oceníte v létě na studené nápoje a naopak v zimě na horké. Navíc je na něm našité ouško, takže lahev můžete i pověsit za karabinu na batoh. 

Borosilikátové sklo je ještě ekologičtější než běžné sklo, a to jak surovina, která je z 20% z recyklátu, tak i jeho výroba. Lahev i víčko jsou zcela zdravotně nezávadné. Neobsahují ftaláty ani olovo. Lahev nemá žádné záhyby, proto se snadno vymývá. Lze ji samozřejmě mýt i v myčce. 

Drink it nenabízí doživotní záruku proti rozbití jako některé zahraniční skleněné lahve. Ta totiž někdy trochu motivuje uživatele o lahev se příliš nestarat. Drink it jde cestou masivnější lahve se silným ochranným obalem, aby se náhodné rozbití eliminovalo na minimum. I tak výrobce nedoporučuje si hrát na Pelíšky a scénu s hláškou „Komu tím prospěješ?“. Nicméně v případě rozbití lahve lze zakoupit samostatnou náhradní lahev ev. náhradní víčko, pokud dojde k jeho ztrátě. 

Lahve se vyrábí ve velikostech 0,3, 0,5 a 0,7 litru.


Specifikace:

  • Vyrobeno z: Borosilikátové sklo, dřevěné víčko s plastovým vnitřkem, ochranný obal z neoprenu s látkovým ouškem
  • Rozměry: lahev 0,3l – průměr 6 cm, výška 23 cm, lahev 0,5l – průměr 7 cm, výška 26 cm, lahev 0,7l – průměr 8 cm, výška 26 cm

Drink it

Drink it je malá česká firma, která vyrábí a distribuuje do celé Evropy originální skleněné lahve s ještě originálnějšími designovými neoprenovými návleky. Na rozdíl od jiných firem v ČR nejen své výrobky designuje, ale důsledně vše i vyrábí.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky