Ecover Aviváž Pod sluncem 750 ml

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Netestováno na zvířatech

Aviváž s květinovou vůní léta.

Objem ml: 750

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Koupit

79 
včetně DPH

Kód: 952055

Dostupnost: Skladem

  • Vhodné i pro citlivou pokožku
  • Prádlo příjemně změkčuje
  • S květinovou vůní gardénie a vanilky
  • Neobsahuje ropné deriváty

Koncentrovaný avivážní prostředek s jemnou letní vůní pro všechny druhy tkanin. Snižuje statické napětí a po jeho použití vaše prádlo příjemně a přirozeně voní. Usnadňuje žehlení a látku přirozeně změkčuje. Díky minerálnímu a rostlinnému složení aviváže Ecover máte jistotu, že vaše prádlo nebude obsahovat zbytky chemických látek, jako tomu bývá po použití konvenčních prostředků.

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život a jsou rychle a zcela biologicky rozložitelné. Díky složení jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně a používají se na úklid i v budovách institucí EU. Lahve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné. Ecover patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.


Specifikace:

  • Složení: 5-15 %: kationtové povrchově aktivní látky. < 5 %: parfémy (hexyl cinnamal, citronellol, hydroxyisohexyl 3-cyclohexene carboxaldehyde), kyselina mléčná. Další: voda, propylenglykol, chlorid hořečnatý.
zpátky nahoru