Ecover Na nádobí s heřmánkem a měsíčkem 5 l

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU

Prostředek na mytí nádobí s heřmánkem ve výhodném balení.

Koupit

429 
včetně DPH

Kód: 952042

Dostupnost: Skladem

  • Účinný a zároveň šetrný k vašim rukám
  • S výtažkem z heřmánku a měsíčku
  • Neobsahuje ropné deriváty
  • Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s heřmánkem a měsíčkem lékařským. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život a jsou rychle a zcela biologicky rozložitelné. Díky složení jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně a používají se na úklid i v budovách institucí EU. Lahve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné. Výrobky Ecover patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.


Specifikace:

  • Složení: > 30 % voda, 5 – 15 % aniontové tenzidy, < 5 % neiontové tenzidy, mléčná syrovátka, výtažek z heřmánku a měsíčku, kyselina citrónová, sůl, parfém (vůně heřmánek; obsah: Limonen), konzervační látka (0,02 % 2-bróm-2-nitropropan-1,3-diol)
zpátky nahoru