Ecover Prací prášek univerzal 1,2 kg

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU

S jemnou přírodní vůní.

Obsah: 1,2 kg

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Koupit

259 
včetně DPH

Kód: 952027

Dostupnost: Skladem

  • Na bílé i barevné prádlo
  • Parfémováno přírodními esencemi
  • Vhodné i pro citlivou pokožku
  • Neobsahuje ropné deriváty

Prací prášek na bílé a barevné prádlo s novým, a navíc koncentrovaným složením. Jemně parfémován přírodními esencemi. Díky novému složení pere prášek efektivněji, a to i při nižších teplotách. Navíc díky koncentrovanému složení nyní z jednoho balení prášku vyperete až o 4 várky prádla více. S novým pracím práškem účinně vyperete odolnou špínu a skvrny různého druhu už při 30°C. Šetříte tak energii, peníze a samozřejmě i planetu Zemi.

Vyrobeno z rostlinných zdrojů a nerostných látek (např. křemičitanů, které se získávají z písku). Je rychle a naprosto odbouratelný - je tedy vhodný i pro domácí čističky odpadních vod. Má minimální vliv na vodní život a není testován na zvířatech!


Specifikace:

  • Obal je vyroben z 80 % z recyklovaného materiálu a je 100% recyklovatelný.
  • Složení: 15 - 30 %: zeolit, bělící činidlo na bázi kyslíku. 5 - 15 %: aniontové povrchově aktivní látky, neiontové povrchově aktivní látky. < 5 %: mýdlo, parfém (obsahuje limonen; může vyvolat alergii, linalool), enzymy. Další: síran sodný, uhličitan sodný, polypeptid, bělící činidlo, polyitaconate, sodium disilicate, sodná sůl karboxymethylškrobu, celulosová guma.
zpátky nahoru