Ecover Prostředek na nádobí s heřmánkem a klementinkou 1 l

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Netestováno na zvířatech

Prostředek na mytí nádobí s heřmánkem.

Objem ml: 1000

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Koupit

95 
včetně DPH

Kód: 952010

Dostupnost: Skladem

  • Účinný a zároveň šetrný k vašim rukám
  • S výtažkem z heřmánku
  • Neobsahuje ropné deriváty
  • Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Tekutý prostředek na mytí a odmašťování nádobí s heřmánkem. Jemný k vaší pokožce. Účinně umývá, aniž by docházelo k tvorbě nadměrného množství pěny. Na jedno mytí nádobí vystačí dávka odpovídající jednomu stříknutí (asi 8 ml na 10 l vody).

Ekologické čisticí, mycí a prací prostředky Ecover, jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi, neobsahují složky pocházející z ropy, mají minimální vliv na vodní život a jsou rychle a zcela biologicky rozložitelné. Díky složení jsou vhodné i pro citlivou pokožku. Nejsou testované na zvířatech, vyrábějí se v ekologické továrně a používají se na úklid i v budovách institucí EU. Lahve, uzávěry a etikety jsou 100% recyklovatelné. Výrobky Ecover patří mezi nejvyhledávanější ekologické čisticí prostředky na českém trhu.


Specifikace:

  • Složení: 5-15 %: aniontové povrchově aktivní látky. <5 %: neiontové povrchově aktivní látky, parfém (limonen), konzervační činidlo (2-bromo 2-nitropropan-1,3diol). Další: voda, chlorid sodný, syrovátka, kyselina citronová, extrakt z květu měsíčku (Calendula officinalis), extrakt z květu heřmánku (Chamomilla recutita).
zpátky nahoru