Ecover Univerzální prací prášek 7,5 kg

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU

Prací prášek vhodný především na praní barevného prádla s jemnou přírodní vůní.

Obsah: 7,5 kg

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

1 459  včetně DPH

Kód: 952002

Datum dodání: Na dotaz

  • Vhodné i pro citlivou pokožku
  • Neobsahuje ropné deriváty
  • Vhodné i pro septiky a domácí ČOV

Prací prášek vhodný především na praní barevného prádla, lze jej však používat i na bílé prádlo. Prášek neobsahuje optické zjasňovače, je proto vhodný pro citlivou pokožku.

Většina konvenčních pracích prostředků obsahuje optické zjasňovače. Jsou to chemikálie, které odrážejí světlo a díky tomu vypadá prádlo a oblečení jasnější, než ve skutečnosti je. Chemické zbytky optických zjasňovačů však nevyhnutelně ulpívají na látce, při nošení oblečení se dostávají do kontaktu s pokožkou a mohou způsobovat kožní problémy. Jejich použití přitom nijak nezvyšuje samotný prací výkon. Ecover proto optické zjasňovače nepoužívá v žádném ze svých pracích prostředků.


Specifikace:

  • Složení: 15 - 30 % aniontové tenzidy, zeolit, bělící látka na bázi kyslíku; 5 - 15 % neiontové tenzidy, křemičitan sodný; < 5 % mýdlo, bělící aktivátor, polypeptidy, celulózová guma, parfém, síran sodný, glukonát sodný, hydrigenuhličitan sodný, citrát sodný, enzymy

Ecover

Ecover je již několik desetiletí průkopníkem etického a trvale udržitelného podnikání. Může tak být v mnoha směrech vzorem pro ostatní firmy.
Již v roce 1993 obdržela firma Ecover ocenění OSN za mimořádně ekologický provoz!
Ecover má již mnoho let vedoucí postavení v oblasti výroby ekologických pracích a čisticích prostředků na světovém trhu. Firemní směrnice jsou mnohem striktnější než normy Evropské unie. Avšak Ecover jde ještě dále. Zaměstnanci dostávají zvláštní prémie, když nechávají své auto doma a jedou do práce na kole. Jednou z priorit Ecoveru je také vztah ke zvířatům: výrobky Ecover proto samozřejmě nejsou testovány na zvířatech.
Firma Ecover je majitelem dvou ekologických továren. Obě jsou postaveny z přírodně šetrných materiálů (dřevo, recyklované cihly). První využívá dešťovou vodu na údržbu budov, druhá má vlastní kořenovou čističku a odpadní vodu využívá na zavlažování trávníku, kterým je pokryta střecha továrny.
Výrobky jsou vyrobené na rostlinné a minerální bázi a neobsahují složky pocházející z ropy. Mají minimální vliv na vodní život a jsou rychle a úplně biologicky rozložitelné Ecover se používá se na úklid v budovách institucí EU.

Vaše dotazy

Zpráva