EF Bathmatic čistič koupelen

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v EU Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Čistič koupelen Ecoforce, nebo k samostatnému použití pro snadné mytí koupel a sprchových koutů.

95  včetně DPH

Kód: EXP-BM-HF4-10

Dostupnost: Skladem

  • Pro snadnější mytí koupelen a sprchových koutů
  • Vyrobeno min. z 50% recyklovaného plastu
  • S jemnou drátěnkou i pro citlivé povrchy
Mytí koupelny a sprchového koutu nebývá snadné. Je potřeba se dostat i do obtížně dostupných koutů. S unikátním výrobkem Bathmatic to jde dobře. Násada je skládací a lze snadno rozložit až na délku 47 cm, takže dosáhne do všech koutů. Pro mytí umyvadel a snadno dostupných míst můžete použít pouze houbičku bez násady. Tvar houbičky vám umožní dobře umýt i obtížně dostupné rohy.

Houbička na hlavici má z jedné strany jemnou drátěnku, která dobře čistí, ale neškrábe ani velmi jemné povrchy. Druhá strana je z umělé jelenice. Lze využít s jakýmkoliv čistícím prostředkem na koupelny a dlažbu. Houbička je velmi trvanlivá, po opotřebování je možno jí snadno vyměnit za novou.

Houbičky EcoForce se vyrábějí ze zbytků pěny, které vznikají v různých výrobních provozech a jsou obvykle vyhazovány na skládky. Tyto zbytky jsou rozemlety a pak jsou teplem a tlakem spojeny dohromady. Následuje přidání drátěnky a velmi savé houbičky EcoForce jsou připraveny na cestu třeba právě do vaší koupelny.


Specifikace

  • Rozložitelná násada a vyměnitelná houbičková hlavice
  • Vyrobeno z min. 50% recyklovaného plastu. Balení z recyklovaného papíru
  • Rozměry: násada s houbičkou složená – cca 35x7cm, násada s houbičkou rozložená – cca 45x7 cm
  • Obal z recyklovaného papíru

Ecoforce

Ecoforce je malá rodinná anglická firma. Sídlí v anglickém Wellingborough. Soustředí se na výrobu a distribuci výrobků z materiálů, které by jinak skončily na skládce, případně využívá nevyužitelný odpad z jiných výrob. Z toho všeho dokáže vyrobit výrobky nejen ekologické, ale i plně funkční. Jsou využitelné v kuchyni, ale i při úklidu v celé domácnosti nebo třeba při grilování. Jejich výrobky jsou také originální a inovativní. Lidé z Ecoforce a jejich výrobky dokazují, že ekologické výrobky nemusí být drahé s nižšími užitnými vlastnostmi. U výrobků Ecoforce je to totiž právě naopak. Více o firmě na www.ecoforce.co.uk

Vaše dotazy

Zpráva