EF Dishmatic násada s houbičkou

Z recyklovaného materiálu Vyrobeno v EU Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Násada s houbičkou s odnímatelnou hlavicí.

59 Kč včetně DPH

Kód: EXP-DM3-HF8D-10

Dostupnost: Skladem

  • Multifunkční výrobek s možností výměny různých hlavic
  • S plnitelnou násadou jakýmkoliv mycím prostředkem
  • Vyrobeno minimálně z 50% recyklovaného plastu
Dishmatic je vyroben z více než 50% recyklovaných materiálů. Násada se může naplnit jakýmkoliv prostředkem na mytí nádobí. Ten je při používání automaticky přiváděn v potřebném množství do houbičky nebo kartáčku. Nádobí tak myjete snadno, rychle a pohodlně. Chytré multifunkční řešení pro každou kuchyň.

Houbička je vyměnitelná. A nejen to - místo houbičky můžete na násadu Dishmatic nasadit také kartáček nebo drátěnku. Vše lze zakoupit jako doplňky, stejně tak i náhradní houbičky ve variantě s Heavy Duty s tvrdší drátěnkou, nebo Soft pro jemné a citlivé povrchy.


Specifikace:

  • Násada s vyměnitelnou houbičkou
  • Z více než 50% recyklovaných materiálů
  • Rozměry násady s houbičkou: cca 23 x 4 cm
  • Obal z recyklovaného papíru

Ecoforce

Ecoforce je malá rodinná anglická firma. Sídlí v anglickém Wellingborough. Soustředí se na výrobu a distribuci výrobků z materiálů, které by jinak skončily na skládce, případně využívá nevyužitelný odpad z jiných výrob. Z toho všeho dokáže vyrobit výrobky nejen ekologické, ale i plně funkční. Jsou využitelné v kuchyni, ale i při úklidu v celé domácnosti nebo třeba při grilování. Jejich výrobky jsou také originální a inovativní. Lidé z Ecoforce a jejich výrobky dokazují, že ekologické výrobky nemusí být drahé s nižšími užitnými vlastnostmi. U výrobků Ecoforce je to totiž právě naopak. Více o firmě na www.ecoforce.co.uk

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky