EFP Osvěžovač vzduchu Uni-Fresh Citronová tráva 130 ml

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Při výrobě byly použity obnovitelné zdroje energie Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Vyrobeno pouze z rostlin.

Objem ml: 130

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

Koupit

95 
včetně DPH

Kód: UCIT

Dostupnost: Skladem

  • Přírodní osvěžovač pro celou domácnost
  • S vůní citronové trávy
  • Bez živočišných složek
  • Při výrobě se používají výhradně obnovitelné zdroje energie

Tento výrobek je skvělým pomocníkem proti nežádoucím zápachům. Díky čistě přírodnímu složení jej můžete bez obav použít na jakýkoliv předmět v domácnosti, který potřebujete osvěžit příjemnou vůní organické citronové trávy.

Doporučujeme například na křesla, sedačky, psí nebo kočičí pelíšky. Při použití osvěžíte i aroma celé místnosti.

Použití: Nastříkejte problematický předmět do mírného navlhčení. Stříkejte tak, aby část spreje osvěžila vůní celý prostor. Upozornění: u tkanin, na které nejsou vhodné přípravky na vodní bázi (např. hedvábí) nejprve vyzkoušejte na rubové části látky.

Výrobky EFP obsahují pouze rostlinné obnovitelné složky. Rychle rozložitelné, vhodné i pro septiky a domácí ČOV. Neobsahují fosfáty, formaldehyd, ropné látky, GMO, 1,4-Dioxan, ani další škodliviny. Netestováno na zvířatech. Při výrobě se využívá výhradně solární energie.

Více na www.earthfriendly.cz


Specifikace:

  • Složení dle etikety na výrobku: Obsahuje lemongrasovou silici (voňatka). Může vyvolat alergickou reakci. Obsahuje: 15 % nebo více, avšak méně než 30 % aniontových povrchově aktivních látek; parfém.
  • Složení dle webu výrobce:Water, Alcohol Denat. (corn--‐derived solvent), Glycerin (plant--‐derived carrier medium), Sodium Coco--‐Sulfate (coconut--‐derived surfactant), Cocamidopropylamine Oxide (coconut--‐based surfactant), Cymbopogon Schoenanthus (Lemongrass) Oil
  • Bezpečnostní listy ke stažení ZDE (6MB)
zpátky nahoru