Feel Eco čistič kuchyní 500 ml

Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek

Čisticí prostředek na nesavé kuchyňské povrchy.

Objem ml: 500

Certifikace: Bez živočišných složek

94  včetně DPH

Kód: V453380950

Dostupnost: Skladem

  • Na mnoho různých kuchyňských povrchů
  • Bez chlóru
  • Snadno odbouratelné složení
Feel Eco čistič je ekologický a účinný tekutý přípravek určený k jemnému ošetření keramických, kovových, skleněných a plastových povrchů. Složení je založeno na snadno biologicky odbouratelných tenzidech a přírodně identické kyselině citronové.

Nepoužívejte přípravek na citlivé materiály, jako jsou například leštěné mramorové a vápencové povrchy.
 

Specifikace:

  • Složení: >30 %: voda, < 5 %: soda, neiontové povrchově aktivní látky, aniontové povrchově aktivní látky, mýdlo, parfém, LAURYLAMINE DIPROPYLENEDIAMINE, BENZISOTHIAZOLINONE, METHYLISOTHIAZOLINONE. Bez přidaných konzervačních látek a barviv, bez chloru


Fosfa

FOSFA a.s. se sídlem v Břeclavi je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech.

Vaše dotazy

Zpráva