Feel Eco - prací prášek univerzální 2,4 kg

Vyrobeno v ČR

Certifikovaný prací prášek české výroby.

Obsah: 2,4 kg

Země původu: Český výrobek

329 Kč včetně DPH

Kód: V4128003

Hmotnost: 2,5 Kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Pro praní stálobarevného prádla
  • Účinný již při 30°C
  • Snadno biologicky rozložitelné
Univerzální kompaktní prací prostředek je vhodný pro praní veškerého stálobarevného prádla. Díky vysokému obsahu enzymů a účinných složek vypere dokonale vaše prádlo již při nízkých teplotách od 30°C.

Účinné složky jsou rostlinného původu a jsou snadno biologicky rozložitelné. Prací prostředek není vhodný pro vlnu a hedvábí. Pro obtížně odstranitelné skvrny doporučujeme použití Feel eco odstraňovače skvrn.
 

Specifikace:

  • Obsah: 2,4 kg
  • Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: bělící činidla na bázi kyslíku, aniontové povrchově aktivní látky; méně než 5 %: mýdlo, zeolity, polykarboxyláty, neiontové povrchově aktivní látky; enzymy, parfémy

Feel Eco

Akciová společnost FOSFA se sídlem v Břeclavi - Poštorné je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí. Feel Eco jsou české prostředky, které získaly ekologický certifikát Evropské Unie Ecolabel („The Flower")

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky