Feel Eco - prášek do myčky 860 g

Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek

Testovaný prášek do myčky.

Certifikace: Bez živočišných složek

229 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: V4168860

Hmotnost: 0,90 kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Možnost libovolného dávkování prášku
  • Snadno odbouratelné složení
  • Minimálně na 40 dávek
Prášek do myčky na nádobí, který je vysoce účinný již při nízkých teplotách od 40 °C. Je složen výhradně ze snadno biologicky odbouratelných surovin, které jsou v maximální míře šetrné k životnímu prostředí. Prvotřídní účinnost prostředku je doložena testy státní akreditované laboratoře ZÚLP České Budějovice.

Tip na ekologické mytí nádobí: Na myčce zvolte mycí cyklus s nejnižší teplotou. Myjte jen s plně naplněnou myčkou a nepřekračujte doporučenou dávku mycího prostředku. Naopak výhodou prášku oproti tabletám je možnost snížení dávky při málo naplněné myčce.

Dávkování: 20g = 23ml jedna dávka, balení na 40 dávek.
 

Specifikace:

  • Složení: 5 % nebo více, avšak méně než 15 %: bělící činidla na bázi kyslíku, méně než 5 %: neiontové povrchově aktivní látky; enzymy, parfémy
  • Hmotnost: 860 g

Fosfa

FOSFA a.s. se sídlem v Břeclavi je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky