Feel Eco Tekuté mýdlo s arnikou 300ml

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Netestováno na zvířatech

Šetrné mýdlo na ruce s arnikou.

Objem ml: 300

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

79  včetně DPH

Kód: V465091930

Dostupnost: Skladem

  • Šetrné mýdlo s jemnou vůní
  • S praktickou pumpičkou
  • Netestováno na zvířatech
  • S výtažkem z arniky
  • Neutrální PH
Velké, cenově výhodné balení mýdla Feel Eco s arnikou, která zvyšuje kožní mikrocirkulaci, hydratuje a obsahuje antioxidanty.

Jemné mýdlo čistí a zanechává příjemnou vůni. Lehce se oplachuje. Použité parfémy neobsahují alergeny.

Dermatologicky testováno na lidech, ne na zvířatech.
 

Specifikace:

  • Složeni: decyl glucoside, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mea, propylene glycol, codium chloride, disodium laureth sulfosuccinate, sodium benzoate, citric acid, methylchloroisitiazolinone, methylisothiazolinone, parfém

Feel Eco

Akciová společnost FOSFA se sídlem v Břeclavi - Poštorné je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech. Ekologická výroba je podložená certifikáty kvality a ochrany životního prostředí. Feel Eco jsou české prostředky, které získaly ekologický certifikát Evropské Unie Ecolabel („The Flower")

Vaše dotazy

Zpráva