Feel Eco Tekuté mýdlo s panthenolem 5 l

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Netestováno na zvířatech

Velké, cenově výhodné tekuté mýdlo s panthenolem.

Objem ml: 5000

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

625  včetně DPH

Kód: V465092503

Dostupnost: Skladem

  • Pro hydrataci a ochranu pokožky
  • Cenově výhodné velké balení
  • Neutrální PH
Velké, cenové výhodné balení mýdla Feel Eco s panthenolem podporuje regeneraci pokožky, kterou i hydratuje a chrání. Jemné mýdlo čistí a zanechává příjemnou vůni. Použité parfémy neobsahují alergeny. Dermatologicky testováno na lidech, ne na zvířatech. Mýdlo se lehce oplachuje.


Specifikace:

  • Složení: Aqua, decyl glucoside, sodium laureth sulfate, cocamidopropyl betaine, cocamide mea, propylene glycol, codium chloride, disodium laureth sulfosuccinate, sodium benzoate, citric acid, methylchloroisitiazolinone, methylisothiazolinone, parfém

Fosfa

FOSFA a.s. se sídlem v Břeclavi je podnik s dlouholetou výrobní tradicí, která sahá až do roku 1884. Certifikace dle ISO 9001, ISO 14001, FDIS ISO 22000, KAIZEN kultura a myšlení spolu s moderními technologiemi jsou zárukou ekologicky šetrné výroby, vysoce profesionálního přístupu i kvality samotných produktů. Řada eko drogerie Feel Eco firma uvedla na trh v roce 2011 a neustále jí rozšiřuje. Ve výrobcích jsou používány ingredience rostlinného původu a snadno biologicky odbouratelné. Výrobky prošly řadou náročných testů prokazující kvalitu, šetrnost jak k životnímu prostředí, tak i k prádlu. Koncentrované prostředky jsou efektivní při nízkých dávkách i při nízkých teplotách. Receptury Feel Eco nejsou testovány na zvířatech.

Vaše dotazy

Zpráva