Frosch Na praní barevného prádla s granátovým jablkem 1,5L

Biologicky rozložitelné Vyrobeno v EU Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Netestováno na zvířatech

Koncentrovaný prací gel na barevné prádlo s květinovo-ovocnou vůní.

Objem ml: 1500

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

189  včetně DPH

Běžná cena: 239 Kč,
Ušetříte 50 Kč (20 %)

Kód: 9W00148

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Koncentrované složení - až na 22 pracích dávek
  • Na praní barevného prádla již při teplotách od 30°C
  • Dermatologicky testovaný
  • Bez fosfátů a barviv
  • Neutrální PH
  • Vhodné i pro ciltivou pokožku
Koncentrovaný tekutý prací prostředek na praní prádla s výtažky z granátového jablka pro praní barevného prádla. Pomáhá udržovat jasné a intenzivní barvy během praní, speciální složení zabraňuje přenosu barev mezi prádlem a výtažky z granátového jablka ochraňují vlákna a udržují je hebká s květinovo-ovocnou vůní. Je vhodný i pro ruční praní (díky své šetrnosti k pokožce) i na odstraňování skvrn. Není vhodný na vlnu a hedvábí. Je určen pro praní prádla v pračce při teplotách od 30°C do 60°C.

Riziko alergie je u tohoto přípravku velice nízké, užité parfémy byly za tímto účelem pečlivě vybírány. Šetrnost k pokožce je dermatologicky testována. Neobsahuje fosfáty. Ideální kombinace důkladného pracího účinku a současně šetrnosti k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek.

Má recyklovatelný, opakovaně uzavíratelný obal. Ideální kombinace důkladného čisticího účinku v celé domácnosti a současně šetrnosti k lidem a životnímu prostředí díky obsahu přírodních látek. Žádný výrobek Frosch neobsahuje živočišné komponenty. Proto mohou být výrobky označeny jako “vhodné pro vegany”, přestože se toto tvrzení používá spíše v potravinářském průmyslu.
 

Specifikace:

  • Obsah: 1,5 l
  • Složení: >=5 - <15 % neiontové povrchově aktivní látky, mýdlo, <5 % aniontové povrchově aktivní látky, enzymy a parfémy

Frosch

Rakouská značka Frosch klade ve svých produktech důraz na přírodní látky a domácí prostředky jako jsou ocet, citron nebo soda. Spojení vysoce účinných přírodních čistících látek, ohleduplnosti k životnímu prostředí a šetrnosti k lidské pokožce je vyjádřeno ve sloganu značky Frosch: Organická kvalita pro dobrý pocit. Od jeho vzniku v roce 1986 značka Frosch používá pouze ty ingredience, které umožňují nadprůměrnou odbouratelnost v přírodě. Žádný výrobek Frosch neobsahuje žádné živočišné komponenty. Proto mohou být výrobky označeny jako “vhodné pro vegany”. Společnost Werner & Mertz, výrobce produktů Frosch, neprovádí žádná testování na zvířatech. V Německu je toto testování na zvířatech pro detergenty a kosmetiku dokonce úplně zakázáno. Na druhé straně, normy EU vyžadují, aby všechny použité složky ve výrobcích byly bezpečné pro lidské zdraví a pro životní prostředí. Společnost Werner & Mertz proto nemůže 100% vyloučit, že některé složky jejich výrobků nebyly v minulosti někde ve světě testovány. Ale může zaručit, že se ze všech sil snaží používat jen známé a tradiční složky, aby se takovým novým testům vyhnula. Jedním z Eko bodů kvality značky Frosch je i Iniciativa “Frosch schűtzt Frösche” / “Žába chrání žáby”, jejímž principem je respektování života zvířat zodpovědným zacházením. Více na www.frosch-schuetzt-froesche.de

Vaše dotazy

Zpráva