Henna s lopuchovým olejem Hořká čokoláda - 50 ml

Z přírodního materiálu

Již namíchaná henna připravena k okamžitému použití.

77 Kč včetně DPH

Není skladem
Sledovat produkt

Kód: K454

Hmotnost: 0,06 Kg

Dostupnost: Na dotaz

  • Íránská henna k okamžité aplikaci
  • Bez amoniaku a peroxidu vodíku
  • Obnovuje lesk, posiluje oslabené vlasy, kryje šediny
Henna na vlasy je již namíchána a připravena k okamžitému použití. Neobsahuje škodlivý amoniak ani peroxid vodíku a přesto dobře kryje i šediny. Henná je obohacena o lopuchový olej, který vlasy intezivně vyživuje a posiluje a dodává tak barvě zářivý odstín. Lopuchový olej zlepšuje prokrvení kapilár v pokožce hlavy, vyživuje a posiluje kořínky a strukturu vlasů. Vlasy mají po použití krásný nasycený odstín, jsou hustší, pružnější, pevnější, hedvábné a poddajné. Krémová henna v hotovém stavu představuje přírodní hennu, u které nemusíte trávit mnoho času s její přípravou. Stačí pouze nanést obsah balení na vlasy a nechat působit 10-30 minut, v závislosti na potřebném odstínu barvy.
 
Množství barvy potřebné k obarvení vlasů závisí na jejich délce - délka vlasů: po ramena (1 balení), po lopatky (2 balení), po pás (3 balení).
 

Specifikace:

  • Složení: Aqua, Cassia Obovata Powder, Arctium Lappa Root Oil, Prunus Amygdalus Dulcis Oil, Panax Ginseng Root Extract, Triticum Vulgare Oil, Glycerin, Propylene Glycol, Hydrolyzed Keratin, Xanthan Gum, Panthenol, Lactic Acid, Benzoic Acid, Sorbic Acid, Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, HC Red 3, Acid Violet 43, N, N-Bis(2-hydroxyethyl)-2-nitro-p-phenylenediamine, HC Yellow 2.
  • Země původu: Rusko

Vaše dotazy

Zpráva