Herbadent - bylinná ústní voda 250 ml - koncentrát k naředění

Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Bez živočišných složek Netestováno na zvířatech

Pro každodenní použití proti parodontóze.

Objem ml: 250

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Země původu: Český výrobek

245  včetně DPH

Kód: 2940808

Dostupnost: Skladem

  • Obsahuje 7 léčivých bylin proti parodontóze a zánětům
  • Z jednoho balení až 2,5 litru ústní vody
  • Jemná bylinková chuť
  • Bez fluoru
  • Bez SLS, barviv a ropných složek

Herbadent bylinná ústní voda je určena k výplachům a k pravidelné celkové hygieně dutiny ústní. Každodenní používání ústní vody zlepšuje péči o dutinu ústní a napomáhá i při snižování rizika zánětů, vzniku zubního kazu a parodontózy.

Je vyrobena z unikátní a klinicky ověřené směsi extraktů z řepíku, heřmánku, šalvěje a nátržníku a silic z máty, hřebíčku a fenyklu. Vychází z tradiční receptury a je vyrobena bez použití chemických barviv. Pomáhá udržovat zuby, dásně a sliznici dutiny ústní ve výborném stavu.

Z jednoho balení (250 ml) Herbadent bylinné ústní vody připravíte 2,5 litru ústní vody. K ředění použijte praktickou odměrku. Ředění ústní vody provádějte až před samotným výplachem.

Výrobky Herbadent nejsou testovány na zvířatech, neobsahují živočišné složky (vhodné pro vegany), neobsahují umělá barviva ani ropné složky.


Specifikace:

  • Složení: Aqua Purificata, Herbadent Herbal Extract (Alcohol Denat., Salicylic Acid, Agrimonia Eupatoria Ext., Chamomilla Recutita Ext., Salvia Officinalis Ext., Potentilla Erecta Ext.), PEG-40, Hydrogenated Castol Oil, Potassium Sorbate, Boric Acid, Mentha Piperita Oil, Citric Acid, Eugenia Caryophyllus Oil, Foeniculum Vulgare Oil, Sodium Saccharin
  • Český výrobek
  • 250 ml a 2,5 litru ústní vody

Herbadent

Kořeny této ryze české firmy sahají až do 19. století. I v této „rychlé“ době si stojí za tím, že výroba extraktů z bylin potřebuje čas a každé ošizení se dříve či později projeví. I když by bylo ziskovější vyrábět produkty, které jsou rychle hotové a připravené k distribuci, firma Herbadent vyrábí nadále tou nejpoctivější cestou, jaká je možná. Výrobky značky HERBADENT, HERBAVINUM nebo HERBASPA jsou toho dokladem. Krédo firmy je „Příroda nám dala život a umí dát všechno, co k životu potřebujeme. HERBADENT z ní bere to nejlepší pro naše zdraví, spojuje to dohromady a nabízí to nejlepší z přírody pro pomoc při různých zdravotních potížích.“

Vaše dotazy

Zpráva