Hydrophil - sisalový sáček na mýdlo

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Úspora vody Bez živočišných složek Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Sáček na zbytky mýdel do sprchy vyrobený z agáve sisalové.

99 Kč včetně DPH

Kód: EC91264

Dostupnost: Skladem

  • Sáček na mýdlo nebo zbytky mýdel do sprchy
  • Vyrobeno z odolných vláken agáve sisalové
  • Mýdlo neklouže z rukou
  • Jemné peelingové vlastnosti
Sáček na zbytky mýdel, které vám je líto vyhazovat, ale už se nedají pořádně držet v ruce a komfortně se s nimi mýt. Zbytky mýdel tak jednoduše vložíte do sáčku, který můžete nechat zavěšený ve sprše, a využít tak mýdla do posledního kousíčku. Zbytky mýdel se krásně spojí a získáte tak celé nové originální mýdlo, které vám ve sprše už nebude klouzat. Sisalový sáček je zcela propustný a jako vedlejší efekt má i jemné peelingové vlastnosti, takže jeho pomocí vaše tělo zbavíte odumřelých šupinek kůže a krásně prokrvíte pokožku.

Mýdlo je vyrobeno z vláken agáve sisalové, která se získávají z jejích listů. Jedná se tak o obnovitelný zdroj a sáček je zcela rozložitelný i v domácím kompostu. Vlákna z agáve jsou velmi pevná a odolná, běžně se z nich vyrábí například i lana nebo koberce.


Specifikace:

  • Rozměry: cca 8,5 x 13,5 cm
  • Země původu: navrženo v Německu, vyrobeno zodpovědně v Číně

Hydrophil

Hydrophil je mladá německá značka, kterou založili tři mladí muži se severu Německa. Nejdříve začali psát blog o vodě, která je základem života a je proto potřeba se o téma vody a vše kolem ní zajímat. Později začali přemýšlet, jak vyrábět výrobky s co nejmenším množstvím vody a bez jejího znečištění a přišli  s řadou výrobků každodenního použití. Každý den si tak i vy můžete udělat o něco lepší.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky