Jack N´ Jill Zubní kartáček Hroch

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Minimalizace odpadu

Pro začátek dětské ústní hygieny.

124 Kč včetně DPH

Kód: TBH

Dostupnost: Skladem

  • Již pro první zoubky dítěte
  • Uzpůsobený pro dětský úchop
  • Pro čištění zubů a dásní zároveň
  • Ze 100% geneticky nemodifikovaného kukuřičného škrobu
  • S nylonovými štětinami
  • Bez BPA a ftalátů

Dětský zubní kartáček již pro první zoubky. Je vyroben z přírodních materiálů a má rukojeť přizpůsobenou pro dětský úchop. Měkké, rovně zastřižené a zaoblené nylonové štětiny důkladně čistí dětské zoubky i dásně.

Neobsahuje BPA ani ftaláty. Kartáček je plně biologicky rozložitelný už za 90 dní. Nylonové štětiny lze recyklovat. Celý obal je vyroben z recyklovaného papíru a 100% kukuřičného škrobu.

Vhodné použití s dětskými přírodními pastami Jack N´Jill.

Doporučená péče o zubní kartáčky: Kartáček by se měl měnit cca po 8 týdnech nebo po infekční nemoci. Vypláchněte jen pod tekoucí vodou před a po čistění zubů. Při proplachování promněte štětiny. Oklepejte vodu a kartáček umístěte do kelímku, kde může dobře proschnout. Při čistění zubů se do kartáčku přenášejí mikroorganismy z dutiny ústní a zubní skloviny. Kartáček se také obvykle skladuje ve vlhčím prostředí. Proto je dobré jej udržovat v čistotě a občas desinfikovat.


Specifikace:

  • Materiál: rukojeť 100% kukuřičný škrob, štětinky nylon

Jack N´ Jill

Jack N Jill je australská společnost vyrábějící vše pro dětskou zubní hygienu. Je ohleduplná vůči přírodě, balení výrobků i zubní kartáčky jsou 100% biologicky rozložitelné v přírodě, karton z recyklovaného papíru a okénko z 100% kukuřičného škrobu. Zubní pasty jsou čistě přírodní v bio kvalitě.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky