Koláč pro slepice s česnekem a zázvorem 350 g

Z přírodního materiálu Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Doplňkové krmení s vitamíny.

Obsah: 350 g

29  včetně DPH

Běžná cena: 39 Kč,
Ušetříte 10 Kč (25 %)

Kód: 10052-A

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Doplňkové krmení pro dodání vitamínů a minerálů
  • Se sušenými bylinkami a kořením
  • Vhodné i pro rekonvalescenci slepiček z velkochovu nebo po nemoci
Hentastic slepičí koláč je 100% přírodní receptura obsahující česnek, zázvor a další rozmanité bylinky, které dodávají slepičkám řadu často chybějících látek prospěšných pro jejich zdraví, případně i pro rekonvalescenci po záchraně z velkochovu nebo nemoci. Koláč jednoduše položte do našeho krmítka na koláč, do běžného krmítka nebo i na zem. Pak už jenom pozorujte, jak si slepičky pochutnávají.

Koláč je vhodný i pro kachny a husy.

20% z výtěžku prodeje tohoto výrobku bude věnováno iniciativě Slepice v nouzi, která zachraňuje slepičky z velkochovu a hledá jim nové domovy na zahradách.


Specifikace:

  • Váha: 350 g
  • Složení: pšeničná mouka, rostlinný olej, petržel, bazalka, oregano, česnek a zázvor.
  • Analytické složky: tuk 17%, bílkovina 8.9%, hrubý prach 0.9%, hrubá vláknina 1%, lyzin 0.19%, metionin 0.11%, vápník 0.12%, fosfor 0.09%

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Videa a návody

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky