Kolíčky na sáčky EcoForce – 10 ks

Z přírodního materiálu

Praktické uzavírání sáčků do ledničky, mrazničky, na svačinu s sebou nebo sáčků na odpadky.

45 Kč včetně DPH

Kód: EXP-HP-MG14-10

Hmotnost: 0,06 kg

Dostupnost: Skladem

  • Na potravinové i jiné typy sáčků
  • Mrazuvzdorné
  • Velmi odolné
  • Vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu
Vyrobeno ze 100 % recyklovaného plastu. Úspěšný patent na kolíčky na prádlo EcoForce je zde využit na uzávěry potravinových sáčků. Lze samozřejmě využít i na uzavírání jakýchkoliv jiných sáčků.

Tyto kolíčky jsou téměř nezničitelné, jsou vyrobeny z jednoho kusu, velmi dobře se udržují (lze omýt i v myčce na nádobí) a samozřejmě se snadno používají a dobře drží. Jsou mrazuvzdorné, takže ideální i pro uzavírání sáčků s potravinami určenými k uložení v mrazničce nebo ledničce. Tyto kolíčky ale můžete využít i kdekoliv jinde v domácnosti na uzavření sáčků a tašek z nejrůznějších materiálů.


Specifikace:

  • V balení je 10 ks
  • Vyrobeno ze 100% recyklovaného plastu

Ecoforce

Ecoforce je malá rodinná anglická firma. Sídlí v anglickém Wellingborough. Soustředí se na výrobu a distribuci výrobků z materiálů, které by jinak skončily na skládce, případně využívá nevyužitelný odpad z jiných výrob. Z toho všeho dokáže vyrobit výrobky nejen ekologické, ale i plně funkční. Jsou využitelné v kuchyni, ale i při úklidu v celé domácnosti nebo třeba při grilování. Jejich výrobky jsou také originální a inovativní. Lidé z Ecoforce a jejich výrobky dokazují, že ekologické výrobky nemusí být drahé s nižšími užitnými vlastnostmi. U výrobků Ecoforce je to totiž právě naopak. Více o firmě na www.ecoforce.co.uk

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky