Konzerva pro kočky BIO Kravina 180g

Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Při výrobě byly použity obnovitelné zdroje energie Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Kvalitní konzerva z BIO hovězího masa a zeleniny.

Certifikace: BIO

Palmový olej: Ne

Země původu: Český výrobek

69 Kč včetně DPH

Kód: CANCATBIF180

Hmotnost: 0,35 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Kvalitní bio ingredience z lokálních farem
  • 76 % hovězího masa
  • Bez obsahu sóji, lepku, luštěnin, laktózy, konzervantů, umělých přísad
  • Na výrobu jsou používány obnovitelné zdroje energie
  • Baleno do recyklovaných obalů
  • Vhodné i pro psy
Konzerva BIO Kravina obsahuje plno poctivých kousků hovězího masa z volně pasoucích se krav. Konzerva je dále doplněná o bylinky jakými jsou např. ostropestřec mariánský, kopřiva dvoudomá či pampeliška lékařská.

Hovězí maso díky zvýšenému množství železa podporuje krvetvorbu a fungování červených krvinek. Má blahodárný vliv na dospívající koťátka, kterým je potřeba doplňovat energii průběžně během dne.
Obsahuje mnoho zinku, selenu, kyseliny listové, vitamínu B, ale hlavně vitamínu B12, který blahodárně působí na nervový systém a játra.
Složkou hovězího masa je i CLA (kyselina linolová), která napomáhá vytváření optimální rovnováhy mezi svalovou a tukovou hmotou.

Jelikož kočkám sacharidy ve stravě škodí (jsou náchylnější na cukrovku), tyto konzervy pro kočky obsahují maso, které je navíc doplněné o bylinky jako např. ostropestřec mariánský, kopřiva dvoudomá či pampeliška lékařská.
Právě vlhkou stravou, jako jsou například masové konzervy, se tak kočky jednoduše vyhnou problémům s ledvinami, močovým ústrojím a různým dalším starostem a můžou si tak užít delší a bezproblémový život.

KONZERVA NEJEN PRO KOČKY!
Všechny kočičí konzervy jsou vhodné i pro psí chlupáče.

Na výrobu těchto konzerv se používá 100% zelená energie, využívají se lokální suroviny s jasným původem, produkty se balí do recyklovatelných obalů a neobsahují lepek, sóju, luštěniny, laktózu, umělé přísady nebo konzervanty.

Krmná dávka: Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 4 kg váhy kočky.


Specifikace:

  • Složení: Hovězí (maso) * 76%, konopné pokrutiny *, rybí olej, agar agar, taurin, ostropestřec mariánský *, máta peprná, kopřiva dvoudomá, pampeliška lékařská, petrželka, kurkuma *, spirulina *. * Produkt ekologického zemědělství. *Produkty ekologického hospodářství.
  • Analytické složky: Bílkoviny 16 %, tuk 15,7 %, vláknina 1,5 %, vlhkost 67,1 %, sušina 32,9 %, hrubý popel 0,8 %, energetická hodnota 208,3 kcal / 100 g.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky