Konzerva pro kočky Moriak 180g

Z přírodního materiálu Vyrobeno v ČR Při výrobě byly použity obnovitelné zdroje energie Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Kvalitní konzerva z krůtího masa z volného chovu.

Palmový olej: Ne

Země původu: Český výrobek

69  včetně DPH

Kód: CANCATTUR180

Dostupnost: Skladem

Novinka
  • Kvalitní ingredience z masa z volného chovu
  • 76 % krůtího masa
  • Bez obsahu sóji, lepku, luštěnin, laktózy, konzervantů, umělých přísad
  • Na výrobu jsou používány obnovitelné zdroje energie
  • Baleno do recyklovaných obalů
  • Vhodné i pro psy
Konzerva Moriak obsahuje plno poctivých kousků masa z volně chované krůty. Konzerva je dále doplněná o bylinky, jakými jsou např. ostropestřec mariánský, kopřiva dvoudomá či pampeliška lékařská.

Maso z krůty je pro kočky ideální i pro jeho nízký obsah tuku. Je lehce stravitelné, nepodporuje usazování cholesterolu v cévách a je vhodné pro kočičáky s cévními a srdečními problémy. Má blahodárný vliv na dospívající koťátka, kterým je potřeba doplňovat energii průběžně během dne.

V konzervě je poctivá porce krůtího masa z chovu ve volném výběhu (maso, kůže, vnitřnosti), navíc doplněná o směs bylinek.

Jelikož kočkám sacharidy ve stravě škodí (jsou náchylnější na cukrovku), tyto konzervy pro kočky obsahují maso, které jsou navíc doplněné o bylinky,  jakými jsou např. ostropestřec mariánský, kopřiva dvoudomá či pampeliška lékařská.
Právě vlhkou stravou, jako jsou například masové konzervy, se tak kočky jednoduše vyhnou problémům s ledvinami, močovým ústrojím a různým dalším starostem, a můžou si tak užít delší a bezproblémový život.

KONZERVA NEJEN PRO KOČKY!
Všechny kočičí konzervy jsou vhodné i pro psí chlupáče.

Na výrobu těchto konzerv se používá 100% zelená energie, využívají se lokální suroviny s jasným původem, produkty se balí do recyklovatelných obalů a neobsahují lepek, sóju, luštěniny, laktózu, umělé přísady nebo konzervanty.

Krmná dávka: Doporučená denní dávka je 1 konzerva na 4 kg váhy kočky.


Specifikace:

  • Složení: Krůtí (maso, kůže, vnitřnosti) 76%, konopné pokrutiny, rybí olej, agar agar, taurin, ostropestřec mariánský, máta peprná, kopřiva dvoudomá, pampeliška lékařská, petrželová nať, kurkuma, spirulina. *Produkty ekologického hospodářství.
  • Analytické složky: Bílkoviny 14,3 %, tuk 11,9 %, vláknina 1,8 %, vlhkost 71,9 %, sušina 28,1 %, hrubý popel 0,9 %, energetická hodnota 167,8 kJ / 100 g.
  • Vyrobeno v ČR

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky