Koupelnový set Bano White

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Atraktivní sada koupelnových potřeb.

542  včetně DPH

Kód: 36875

Dostupnost: Skladem

  • Sada stojánku na zubní kartáčky, misky na mýdlo, misky na drobnosti a malého odpadkového koše
  • Přírodě šetrnější alternativa plastu
  • Vyrobeno z přírodního materiálu
  • Neobsahuje BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium nebo rtuť
  • Lze mýt v myčce
Atraktivní sada obsahuje malý odpadkový koš na odličovací tampony, stojánek na zubní kartáčky, misku na mýdlo a misku na drobnosti v koupelně. K sadě lze přikoupit dávkovač mýdla ve stejném designu. Baleno v atraktivní dárkové krabici

Výrobky EKOBO jsou jako šetrnější alternativa plastu vyrobené ze zbytku bambusu při výrobě párátek a 100% nezávadného A5 melaminu. Neobsahují BPA, PVC, ftaláty, olovo, kadmium ani rtuť. Splňují všechny normy pro styk s potravinami - FDA, LFGB a REACH. 

Ekobo je francouzská rodinná firma, která se zabývá návrhem a výrobou bytových doplňků vyrobených z přírodního a obnovitelného zdroje: bambusu.
Spojují moderní estetiku a lokální řemeslníky, aby udrželi místní řemeslné komunity a zároveň propagovali bambus, jako materiál, který je šetrný a prospěšný nejen ekologicky, ale i sociálně.


Specifikace:

  • Barva: bílá
  • Rozměry: koš: 22,5 x 18,5 cm, kelímek :10 x 8 cm, miska na mýdlo: 12,5 x 9,5 cm, miska na drobnosti: 5,5 x 9,5 cm
  • Lze mýt v myčce, ale pro delší životnost doporučujeme ruční mytí. Nepoužívejte v mikrovlnné troubě.

Ekobo

Boo a Bruno je francouzsko-americký manželský pár, který v roce 2003 založil firmu Ekobo a začal vyvíjet a vyrábět současné bytové doplňky ze zbytků bambusu, vznikající pří výrobě bambusových párátek, s cílem nabídnout ekologickou a udržitelnou alternativu k plastům.

V současné době Ekobo nabízí více než 350 druhů výrobků. Většina výrobků vzniká na základě každodenních potřeb rodiny Boo a Bruna, včetně jejich tří dcer.

Firma je průkopník ve vývoji výrobků z drceného bambusu a důsledně podporuje a využívá i malé lokální zpracovatele a výrobce v Číně, tedy v místě pěstování bambusu.

Boo i Bruno věří, že ekologická šetrnost není jen módní trend, ale naprostá nutnost pro současnost a hlavně budoucnost. Proto považují za nezbytné, aby výrobky jejich značky EKOBO splňovaly všechny zdravotní a ekologické standardy.

Vaše dotazy

Zpráva