Krmítko na slepičí válečky

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Pro zdraví i zábavu slepiček.

99  včetně DPH

Kód: 10022-A

Dostupnost: Skladem

  • Pro zábavu slepiček během jejich dokrmování
  • Na válečky Hentastic, které najdete v naší nabídce

Toto krmítko na válečky Hentastic je vyvinuto speciálně pro slepičky a jejich zabavení. Slepičky se, zvláště v zimě a v menších výbězích nudí. Při tom dochází k šikaně slabších, která může vest i k úhynu šikanované slepičky. Často se to děje I u slepiček zachráněných z velkochovu, které se najednou ocitnou v pro ně neznámém prostředí, takže jsou ve stresu.

Jednoduše pověste krmítko do výšky na provaz tak, aby do něj slepičky mohly klovat jen při natažení krku, nebo povyskočení. Díky umístění na provázku se bude krmítko kývat do stran a slepičky musí věnovat hodně času, pokud se chtějí dostat na vložené válečky v krmítku. Slepičkám může chvíli trvat, než si zvyknou na něco nového, tak jim dopřejte čas. Nakonec si užijí zábavu nejen slepičky, ale I vy při jejich pozorovnání.

Do krmítka se vejde 6 válečků Hentastic. Jejich různé druhy najdete v naší nabídce.
 


Specifikace:

  • Vyrobeno z UV stabilního plastu
  • Barva: oranžová

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Videa a návody

Vaše dotazy

Zpráva