Krmítko pro ptáky – na zem, parapet i zavěšení

Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU CO2 neutrální výroba Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Na parapet, na zem i na zavěšení.

715  včetně DPH

Kód: ARCHGF

Dostupnost: Skladem

  • Toto originální krmítko klenuté do oblouku myslí na ptáky, kteří preferují konzumaci potravy na zemi a do krmítka nelétají vůbec nebo velmi zřídka (kosi, vrabci…).
  • Díky tvaru krmítka je možné jej přidělat také na hranaté balkonové zábradlí (uchycení není součástí výrobku) nebo jen položit na okenní parapet chráněný před silným větrem, který by mohl krmítko shodit.
  • Ve střeše je otvor, takže lze přidat provázek a krmítko zavěsit.
Je vyrobeno z dřevěné části, nerezové misky a střechy z UV odolného plastu. Při umístění na zem se díky chytré konstrukci dřevěná část a především potrava v misce nedotýká země, a semínka proto nevlhnou. Průhledná střecha chrání potravu před deštěm a sněhem, ale také před predátory. Materiál střechy umožňuje nerušené pozorování ptáků. Misku lze snadno vyndat a vyčistit, což doporučujeme dělat cca 1x za 14 dnů.

Doporučené umístění:
Při umístění na zem volte takové místo, kde nemůže v blízkosti číhat kočka.

Toto krmítko běžně využívají: při umístění na zem kosi, vrabci a další ptáci preferující sběr potravy ze země.

Instrukce k výrobku naleznete v sekci Dokumenty.
 

Specifikace:

  • Rozměry: 15 x 37 x 18 cm
  • Materiál: dřevo s nátěrem, nerez miska a plastová střecha
  • Váha: 0,52 kg

Wildlife World

Britská firma Wildlife World je známá svojí láskou ke zvířatům a přírodě. A tak se není čemu divit, že kromě toho, že ve svých vlastních dílnách vyrábí unikátní sortiment budek, domečků a krmítek, věnuje se i osvětě a spolupráci s ekologickými organizacemi. Ve výrobě důsledně využívá jen certifikované FSC dřevo a ekologicky šetrné barvy a recyklovaný papír. Podporuje i organizace zabývající se ochranou klimatu.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky