Krmítko pro slepice na koláče Hentastic

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Nákupem podpoříte neziskový projekt Pomoc zvířatům kolem nás

Krmítko pro slepice na koláče Hentastic.

79  včetně DPH

Běžná cena: 90 Kč,
Ušetříte 11 Kč (12 %)

Kód: 10063-A

Dostupnost: Skladem

Akce
  • Krmítko pro doplňkové krmení slepiček
  • S dírami v podstavci pro jeho upevnění k zemi
Toto krmítko je vyrobeno pro slepičí koláče Hentastic a umožňuje tak snadné dokrmování slepiček těmito koláči.. Jednoduše položíte koláč do krmítka a můžete si užívat pozorování slepiček, jak jim naše koláče chutnají.. 

Krmítko má v podstavci díry, takže se dá připevnit k zemi ocelovými kolíky (nejsou součástí balení).

20% z výtěžku prodeje tohoto výrobku bude věnováno iniciativě Slepice v nouzi, která zachraňuje slepičky z velkochovu a hledá jim nové domovy na zahradách.


Specifikace:

  • Materiál: UV odolný plast
  • Barva: Oranžová

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Videa a návody

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky