L'VANDU LOVE - máchadlo prádla 1 l

Z přírodního materiálu Biologicky rozložitelné Vyrobeno v ČR Vhodné pro ČOV a septiky Bez živočišných složek Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Prostředek pro vypláchnutí zbytků pracích prostředků z textilu na závěr pracího cyklu.

Objem ml: 1000

Certifikace: Bez živočišných složek

Certifikace: Netestováno na zvířatech

Palmový olej: Ne

159 Kč včetně DPH

Kód: 02520

Hmotnost: 1,1 Kg

Dostupnost: Skladem

  • Vhodné především pro alergiky
  • Pro všechny druhy prádla
  • Pro praní v pračce i v ruce
  • S levandulovou vůní
  • Neobsahuje fosfáty, syntetické vůně, enzymy, ani jiné ropné složky
V tvrdší vodě dochází ke srážení účinných látek pracích prostředků s minerály obsaženými ve vodě. Máchadlo svou mírně kyselou reakcí neutralizuje máchací lázeň, což je důležité zejména pro lidi s citlivou pokožkou a alergiky. Neutralizovaná lázeň pomůže snadnějšímu rozpuštění sraženého mýdla a nečistot a jejich odstranění z textilu. Prádlo je díky tomu měkčí a má jasnější barvy.

Pro veškeré praní v pračce i ruční praní a pro všechny druhy prádla. Naše máchadlo na bázi kyseliny citronové nepoškozuje bambusové látky - potvrzeno od výrobce bambusového vlákna. Naproti tomu ocet působí jinak a výrobce bambusových látek ho nedoporučuje. Doporučujeme jej přidávat do máchací lázně místo aviváže. Rozdíl mezi aviváží a máchadlem je takový, že aviváž funguje podobně jako kondicionér na vlasy - uhladí vlákno tím, že jej obalí. Zbytky aviváže proto zůstávají na prádle a zbytky pracího prostředku v prádle. Máchadlo naopak na prádle neulpívá, ale neutralizuje zbytky pracího prostředku, aby se co nejúčinněji z prádla vyplavily. Máchadlo obsahuje přírodní levandulovou silici, která zanechává příjemnou levandulovou vůni.

Použití: 30 ml – dává se do zásobníku na aviváž pro závěrečnou část praní. Při ručním praní po vyprání v pracím prostředku dáváme máchadlo do čisté vody, necháme alespoň 10 minut působit a pak prádlo vymácháme.
 

Specifikace:

  • Složení: 15 - 30 % kyselina citronová, denaturovaný líh, přírodní levandulová silice v biokvalitě (Lavandula intermedia), linalool
  • Neobsahuje syntetické parfémy, které mohou dráždit pokožku a způsobovat alergie.

Tierra Verde

Firma TIERRA VERDE s.r.o. byla založena v roce 2008 a je českou společností bez zahraniční účasti. Jejím cílem je vyrábět výrobky denní potřeby s co nejmenším negativním dopadem na zdraví a životní prostředí a s co nejpozitivnějším vlivem na člověka a společnost.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky