Lojový blok závěsný s hmyzem a moučnými červy 350 g

Z přírodního materiálu Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje Netestováno na zvířatech

Praktický blok s háčkem na zavěšení se sušeným hmyzem a moučnými červy.

45  včetně DPH

Kód: 10081-A

Dostupnost: Skladem

  • Praktický blok s háčkem na zavěšení
  • Vysoká kvalita surovin
  • Se sušeným hmyzem a moučnými červy
  • Vhodné pro zimní krmení i jako doplněk stravy v období krmení mláďat
  • Vysoce energetický
Praktický blok z háčkem na zavěšením. Ideální pro krmení na veřejných místech, kde se krmítka často kradou.

300 g lojového válce se sušeným hmyzem a moučnými červy s příchutí oříšků bude vítanou pochoutkou pro ptáky na zahradách, v parcích, ve městech i na vesnicích. Sušený hmyz a mouční červi dodávají ptákům tolik potřebné bílkoviny. Tento blok je proto vhodný nejen pro zimní krmení, ale i jako doplňková potrava v době krmení mláďat.

Zavěšujte na místo, kde budou ptáci chránění před predátory a v letních měsících nebude blok vystaven přímému slunečnímu žáru.


Specifkace:

  • Složení: pšeničná mouka, hovězí tuk, příchuť oříšků, drcený sušený hmyz a červi
  • Analytické složky: tuk 30 %, bílkovina 8 %, vláknina 4.1%, popel 1%

Unipet International

Unipet International je britská firma, která se specializuje na vývoj, výrobu a distribuci výrobků pro divoké ptactvo (krmítka, krmení) a také pro drůbež (krmítka, krmení). Jako jediná evropská firma vyrábějící potravu pro ptáky, jsou nositelem BRC potravinářské certifikace „A“. Toto mezinárodní ocenění, které potvrzuje kvalitu celého výrobního procesu, totiž obvykle získávají potravinářské firmy. Jejich výrobky pod registrovanými obchodními značkami Suet to GO a Hentastic kombinují kvalitu se zajímavou cenou. Proto jsou nejen v UK velmi oblíbené. Jsme hrdí na to, že Zelená domácnost se stala distributorem jejich výrobků v České republice.

Vaše dotazy

Zpráva