Magic sponge - 2 ks

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek

Houbičky pro čištění obtížně odstranitelné špíny bez použití dalších čistících prostředků.

55  včetně DPH

Kód: 91109

Datum dodání: Na dotaz

  • Pro odstranění obtížné špíny téměř ze všech povrchů
  • K použití pouze s vodou
Této houbičce se říká Kouzelná. Dokáže totiž jen s použitím vody odstranit obtížnou špínu z mnoho povrchů. Dokonce i ze stěny, kterou pomalovali děti nebo od špíny kolem vypínačů. Unikátní mikro-struktura houbičky zachytává špínu téměř ze všech povrchů v domácnosti: dlaždičky, nerezové povrchy, kuchyňský dřez, skleničky, hrnky, lednice, mrazáky, trouby, nádobí, varná deska, sporák, pánve, keramika, dveře, vypínače, podlahy, špína na stěnách, vany, vodní kámen, lakované povrchy, chrom, kola aut, palubní deska, kožené boty nebo jízdní kola.

Houbičku jen namočíte vodou a používáte. Po použití nutno opláchnout a nechat vyschnout. Možno používat opakovaně. K odstranění špíny použijte bílou stranu, růžovou části špínu setřete.

Pokud si nejste jistí, zda je houbička vhodná na váš povrch, zkuste nejdříve na místo, která není vidět. Nepoužívejte na povrchy, kde hrozí poškrábání. Nepoužívejte nikdy na tělo, ani s chemickými prostředky. Pokud použijete na nádobí nebo skleničky, po omytí je důkladně opláchněte.


Specifikace:

  • Složení: melaninová houba
  • 2ks
  • Rozměry: 7x11cm každá

Fino

Vaše dotazy

Zpráva