Masová konzerva pro ježky Brambles 400 g

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Kompletní a vyvážená strava pro ježky, bez obsahu škodlivých látek.

Obsah: 400 g

49  včetně DPH

Kód: BR130

Dostupnost: Skladem

  • Vyvážená a kompletní strava pro ježky
  • S obsahem důležitých vitamínů a minerálů
  • Vhodné pro divoké ježky i ježky bělobřiché
  • Neobsahuje umělá dochucovadla, cukr ani barviva
  • Se základem z kuřecího masa
Tato konzerva nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky, se základem kuřecího masa, ale také s dostatkem vitamínů a minerálů. Je vhodná pro divoké ježky, ale i pro ježky bělobřiché, kteří jsou oblíbenými domácími mazlíčky.

Konzerva má top kvalitu zajištěnou od výrobce specializovaného na potravu pro divoká zvířata.

Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva. Bez přidaného cukru.

Doporučené dávkování:
Každý večer nabídněte ježkovi cca 100 g ( ¼ konzervy) na talířek nebo na speciální mističku pro ježky (najdete v nabídce našeho obchodu). Můžete kombinovat také s granulemi pro ježky Brambles. Nezapomeňte k jídlu vždy přidat i misku s vodou. Ježek potřebuje nejen jíst, ale i pít.
Dostatek kvalitní potravy je pro ježky velmi důležitý v době rozmnožování a také na podzim, kdy si potřebují vytvořit tukové zásoby v těle na přezimování, a při podzimním dokrmování mláďat.

Ježek je milý noční soused a vždy potěší slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní velké množství pro zahradníky neoblíbených škůdců.

Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na svoji zahradu (rady, jak na to, najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz).
Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na svoji zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a prostory pro denní úkryt (mrkněte na naši nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás některý ubytuje natrvalo.
Pokud na podzim naleznete malého ježka, měl by mít na začátku listopadu hmotnost minimálně 500 g, aby měl šanci přežit zimu. Pokud v tuto dobu najdete ježka menšího, nebo pokud kdykoliv najdete ježka mimo úkryt ve dne (což není obvyklé), volejte do nejbližší ZS pro živočichy (www.zvirevnouzi.cz).


Specifikace:

  • Hmotnost: 400 g
  • Složení: Maso a masové deriváty (kuře 4%), zeleninové deriváty, minerály. Bez přidaného cukru, umělých barviv a dochucovadel.

Brambles

Nově založená rodinná firma Brambles Pets and Wildlife z Velké Británie řízená lidmi, kteří se dlouhodobě věnují vývoji a prodeji kvalitního krmení pro divoká zvířata. Jejich výrobky neobsahují žádné umělé přísady a nabízejí zvířatům kvalitní stravu v optimálním složení.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky