Masové granule pro ježky Brambles 900 g

Z přírodního materiálu Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás Bez palmového oleje

Vyvážená a kompletní strava pro ježky bez obsahu škodlivých látek.

Obsah: 900 g

149  včetně DPH

Kód: BR110

Dostupnost: Skladem

  • Vyvážená a kompletní strava pro ježky
  • S obsahem důležitých vitamínů a minerálů
  • Vhodné pro divoké ježky i ježky bělobřiché
  • Neobsahuje umělá dochucovadla, cukr ani barviva
  • Se základem z kuřecího masa
Tyto granule nabízí kompletní a vyváženou potravu pro ježky, se základem kuřecího masa, ale také dostatkem vitamínů a minerálů. Jsou vhodné pro divoké ježky, ale i pro ježky bělobřiché, kteří jsou oblíbenými domácími mazlíčky.

Granule mají top kvalitu zajištěnou od nového výrobce specializovaného na potravu pro divoká zvířata.

Neobsahuje umělá dochucovadla, barviva. Bez přidaného cukru.

Doporučené dávkování:
Každý večer podávejte plnou dlaň granulí pro jednoho ježka na talířek, nebo do speciální mističky pro ježky (zakoupíte v našem obchodě). Vždy se ujistěte, že jste nezapomněli na mističku s vodou, především pak v horkém počasí. Můžete kombinovat s masovou konzervou pro ježky Brambles.
Ježek je milý noční soused a vždy potěší slyšet jej štrachat při hledání potravy. Málo se ví, že ježek je pro každou zahradu velmi užitečný, protože sní velké množství - pro zahradníky neoblíbených, škůdců.

Složení: Drůbeží maso, obiloviny, kukuřice, rýže, drůbeží šťáva, kvasnice, lněné semínko, pivovarské kvasnice

Bohužel ježků kolem nás ubývá, a tak potřebují pomocnou ruku. Umožněte jim přístup na vaši zahradu (rady jak na to najdete na našem webu www.zivotnazahrade.cz).
Pravidelným krmením můžete nalákat ježky z okolí na vaší zahradu. Ti potom chodí na krmení pravidelně. Pokud u vás najde ježek i dostatek klidu a prostory pro denní úkryt (mrkněte na naší nabídku domečků pro ježky), je velká pravděpodobnost, že se u vás některý ubytuje natrvalo.
Pokud na podzim naleznete malého ježka, měl by mít na začátku listopadu hmotnost minimálně 500 g, aby měl šanci přežit zimu. Pokud v tuto dobu najdete ježka menšího, nebo pokud kdykoliv najdete ježka mimo úkryt ve dne (což není obvyklé), volejte do nejbližší ZS pro živočichy (www.zvirevnouzi.cz)


Specifikace:

  • Hmotnost: 900g

Brambles

Nově založená rodinná firma Brambles Pets and Wildlife z Velké Británie řízená lidmi, kteří se dlouhodobě věnují vývoji a prodeji kvalitního krmení pro divoká zvířata. Jejich výrobky neobsahují žádné umělé přísady a nabízejí zvířatům kvalitní stravu v optimálním složení.

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky