Motivační míček - hračka pro psy Nufnuf

Pomoc zvířatům kolem nás

Odolný a lehký míček ke žvýkání nebo k naplnění pamlsky.

170  včetně DPH

Kód: 413

Dostupnost: Skladem

Novinka
  • Ke žvýkání nebo k naplnění pamlsky
  • Voděodolný, nenasává vlhkost ani pachy
  • Materiál jemný k psím zubům
  • Odolná a lehká hračka
Motivační míček není ani kulatý ani gumový - to už je přeci dávno známá věc, která každého omrzela. Míček z hydrofeltu vašeho pejska překvapí a podnítí v něm zvědavost. Systém odměňování funguje na principu hry s míčkem. V rozích má celkem 8 různě velkých otvorů pro více úrovní obtížnosti. Pamlsky jednoduše vložíte otevíracím rohem na suchý zip. Míček naplňte malými i většími pamlsky a uvidíte, jak si s tímhle hlavolamem váš pejsek poradí!

Zábava na dlouhé deštivé dny i během vaší nepřítomnosti. Pokud musí být pejsek doma sám, můžete mu tento čas co nejvíce zpříjemnit nabídnutím různých druhů hraček na přemýšlení, motivaci a žvýkání. Vybírejte ty, které vašeho pejska jen tak neomrzí a můžete je používat opakovaně.

Míčku nevadí mokrá tráva ani písek. Zvykne si i na žvýkání a spolehlivě odolá i snahám vašeho pejska o rozkousání. Pokud dojde k zašpinění hračky, jednoduše ji otřete navlhčeným hadříkem. Materiál je voděodolný, nenasává vlhkost ani pachy.

Nufnuf je estonská značka produktů pro psy a kočky, jejich výrobky jsou založeny na inovativním severském designu a kolekce jsou inspirovány čtyřmi obdobími severské přírody. Většina produktů Nufnuf je vyrobena ze 100% přírodních materiálů určených pro zvířata s alergií na syntetické materiály a pro majitele domácích zvířat, kteří se starají o zdravý životní styl.


Specifikace:

  • Materiál: hydrofelt
  • Rozměry: průměr 12 cm

 

Vaše dotazy

Zpráva

Související výrobky