Motýli - dům a krmítko rozložitelné - typ 2014

Z přírodního materiálu Dřevo s FSC certifikací Vyrobeno v EU Pro přírodní zahradu Pomoc zvířatům kolem nás

Bezpečný úkryt se snadným pozorováním.

Koupit

869 
včetně DPH

Kód: BTF5

Dostupnost: Skladem

  • Unikátní rozkládací domek je navržen pro potřeby motýlů, můr a jiného užitečného hmyzu na vaší zahradě.
  • Kombinuje krmítko a prostor pro odpočinek a zimní hibernaci některých druhů motýlů.
  • Sklopné krmítko se zásobníky na potravu a středová část pro hibernaci umožňuje snadné pozorování motýlů.
Zásobníky mohou být plněné nektarem, kousky ovoce nebo speciální potravou pro motýly z naší nabídky. V zimních měsících lze zásobník sklopit a poskytnout tak centrální části větší tepelnou izolaci vhodnou pro motýlí hibernaci. Na konci podzimu jej přesuňte do prostor, kde bude alespoň trochu chráněn před klimatickými vlivy (kůlna, zahradní domek…). Případně domek na počátku zimy, s již hibernujícími motýly, přesuňte do prostor, kde není přílišný mráz (do sklepa apod.). V předjaří nezapomeňte domek zase vyndat ven!

Doporučené umístění:
Atraktivní tvar domku je vhodný pro zavěšení nebo postavení. Domek umístěte na teplé stanoviště chráněné před velkým a studeným větrem.

Tento domek běžně využívají: motýli, můry, případně další užitečný hmyz
Spec
Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům, má FSC podporu největších environmentálních organizací.
Střecha je natřena ekologickou vodou ředitelnou barvou
Rozměry:
 

Specifikace:

  • Dřevo s FSC certifikátem - Certifikace FSC představuje důvěryhodný systém lesní certifikace a certifikace spotřebitelského řetězce s celosvětovou působností. Díky své transparentnosti, otevřenosti všem zájmovým skupinám a striktním sociálním a ekologickým standardům, má FSC podporu největších environmentálních organizací.
  • Střecha je natřena ekologickou vodou ředitelnou barvou
  • Rozměry:
zpátky nahoru