Náhradní břity Preserve Triple 4 ks

Z recyklovaného materiálu Z přírodního materiálu Bez živočišných složek Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

4 ks náhradních břitů na holicí strojek Preserve Triple.

229  včetně DPH

Kód: EC50903

Dostupnost: Skladem

  • Náhradní hlavice na holicí strojek Preserve Triple
  • S trojitými břity pokrytými titanem
  • 4 ks hlavice v balení
  • Zvlčovací proužek obsahuje aloe vera, vitamín E a barvivo neživočišného původu
  • Vhodný pro muže i ženy
  • Bez obsahu Bisfenolu-A a ftalátů
Balení obsahuje 4 ks náhradních hlavic s trojitými břity na holicí strojek Preserve Triple. Holicí strojek Preserve je prvním strojkem na českém trhu, který je vyroben z recyklovaného plastu a pomáhá tak eliminovat plastový odpad. Tělo strojku je nejčastěji vyráběno z plastových kelímků od jogurtů a jeho složení je bez obsahu BPA- Bisfenolu-A a ftalátů. Navíc má i certifikaci o netestování výrobku na zvířatech.

Holítka Preserve jsou vyrobeny z recyklovaného polypropylenu (neboli PP #5). Tento materiál byl zvolen pro svou zdravotní nezávadnost, bezpečnost a snadnou recyklovatelnost. Polypropylen neuvolňuje žádné nebezpečné chemikálie jako je Bisfenol-A (BPA) nebo ftaláty. Preserve použité materiály důkladně testuje, aby zaručil jejich naprosté bezpečí pro člověka.

V Preserve vytvořili inovativní projekt recyklace plastů, který sdružuje zodpovědné spotřebitele, prodejce, značky a recyklační firmy, aby společně šetřili drahocenné přírodní zdroje. Ve Spojených státech tak spolupracují jak s výrobci například balení od jogurtů, od kterých si berou zbytky polypropylenového plastu, ale také umožňují lidem, aby jim přímo poštou zasílali (nebo skrz spolupracující obchodníky předávali) již použité jogurtové kelímky a další produkty z PP #5. Recyklovaný plast má dramaticky nižší vliv na životní prostředí. Recyklovaný plast Preserve šetří nejméně: 46 % energie, 54 % vody, 64 % emisí skleníkových plynů jako je CO2, 75 % ropy.

Preserve byla udělena certifikace "B Corporation", která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání a sdružuje firmy a organizace, které tyto principy ctí a plní. Skrz volný trh tak chtějí řešit nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody. Dnes B Corp sdružuje přes 2.300 firem ve více než 50 zemích světa.


Specifikace:

  • Složení: hydratační proužek: aloe vera, barvivo neživočišného původu a olej s vitamínem E, obal: PP plast, 100% recyklovaný papír
  • Počet břitů: 3
  • 4 ks hlavic v balení
  • Země původu: Vyrobeno v USA

Preserve

Firmu Preserve založil ve Spojených státech Eric Hudson s cílem vyrábět krásné, užitečné a praktické výrobky výhradně ze 100% recyklovaných plastů. Sbírají a znovu zpracovávají již jednou použitý polypropylen (PP #5) - například z kelímků od jogurtů a vyrábějí z něj nové věci. Ten byl zvolen pro svou zdravotní nezávadnost, bezpečnost a snadnou recyklovatelnost. Polypropylen neuvolňuje žádné nebezpečné chemikálie jako je Bisfenol-A (BPA) nebo ftaláty.

V Preserve vytvořili inovativní projekt recyklace plastů, který sdružuje zodpovědné spotřebitele, prodejce, značky a recyklační firmy, aby společně šetřili drahocenné přírodní zdroje. Nazvali ho vtipně "Gimme 5", což je v angličtině slovní hříčka, která si hraje se spojením "give me five" (neboli "plácněme si") a číslem 5, což je označení plastu polypropylen, z jehož recyklované varianty jsou produkty Preserve vyrobeny - a k jehož recyklaci tímto programem vyzývají.

Ve Spojených státech tak spolupracují jak s výrobci například balení od jogurtů, od kterých si berou zbytky polypropylenového plastu, ale také umožňují lidem, aby jim přímo poštou zasílali (nebo skrz spolupracující obchodníky předávali) již použité jogurtové kelímky a další produkty z PP #5.

Preserve získala certifikaci "B Corporation", která definuje principy moderního environmentálně a sociálně zodpovědného podnikání a sdružuje firmy a organizace, které tyto principy ctí a plní. Skrz volný trh tak chtějí řešit nejaktuálnější problémy v sociální oblasti či v ochraně přírody.

Vaše dotazy

Zpráva