Náhradní víčko k Woodway kelímkům - béžové

Minimalizace odpadu Opakovaně použitelný výrobek Netestováno na zvířatech

Náhradní víčko na opakovaně použitelný kelímek Woodway.

79  včetně DPH

Kód: WAB1000be

Dostupnost: Skladem

  • Náhradní víčko na kelímky Woodway 400 i 500ml
  • Na horké i studené nápoje
  • V kelímku neulpívají pachy z nápojů
  • Bez obsahu BPA, ftalátů a jiných škodlivin
Náhradní víčko ke kelímkům Woodway 400 i 500ml. Opakovaně použitelný kelímek Woodway je skvělou alternativou k plastovým a jednorázovým kelímkům. Je vyroben z přírodních materiálů – z bambusu, kukuřice a přírodní pryskyřice a můžete jej používat řadu let.

Hlavní výhodou tohoto kelímku oproti jednorázovým nebo i běžným opakovaně použitelným Bamboo cup je to, že i celé jeho víčko je vyrobeno z přírodního materiálu a obsah kelímku tak nepijete skrze plast nebo silikon. Vaši kávu nebo čaj si tak dopřejete bez jakékoli pachuti.

Každý rok se vyhodí více než 100 miliard jednorázových kelímků z plastu. Doba použití takového jednorázového kelímku je asi 30 minut, v přírodě se poté rozkládá více než 450 let. Nerozložitelnost plastů je v současnosti považována za jeden z nejtíživějších environmentálních problémů. Kelímek Woodway tak přispívá ke snižování spotřeby plastů.


Specifikace:

  • Složení: Bambusová vlákna, kukuřice, pryskyřice, silikon

Woodway

Woodway je mladá Slovinská firma založená Anjou a Alenem. Ti se rozhodli zareagovat na skutečnost, že je naše planeta zanesena plasty, které nejsou v přírodě rozložitelné a v mnoha případech se nedají ani recyklovat. Takovým příkladem jsou i jednorázové plastové kelímky. Každý rok se vyhodí více než 100 miliard jednorázových kelímků z plastu. Doba použití takového jednorázového kelímku je asi 30 minut, v přírodě se poté rozkládá více než 450 let. Woodway opakovaně použitelné kelímky jsou vyrobené z přírodních materiálů a jsou rozložitelné v přírodě. Jsou tak skvělou alternativou k běžným plastovým kelímkům na jedno použití. 

Vaše dotazy

Zpráva